Osnivač i ravnatelj Mediteranskog instituta za istraživanje života (MedILS) akademik Miroslav Radman izjavio je danas da je ostavka prof. Ivana Đikića logičan rezultat Đikićeva djelovanja u zadnje dvije godine tijekom kojih je MedILS napustilo nekoliko kolega znanstvenika koji su na taj institut došli zbog koncepta osnivača.
U izjavi za Radio Split, kojom se osvrnuo na ostavku prof. Đikića koju još nije vidio, akademik Radman istaknuo je da se Đikićevom ostavkom uklanja jedan važan problem u tom institutu – a to je da dvije godine traži od Đikića da prihvati statut instituta u koji je dobrovoljno ušao, a ne da ga pokušava mijenjati.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu