Austrijski ogranak Deutsche Telekoma T-Mobile Austria mogao bi srezati ulaganja ili se čak povući iz Austrije ako mu ne bude dopušteno ravnopravno natjecanje s konkurentima koji će dobiti frekvencije u mreži četvrte generacije LTE, kazao je izvršni direktor Andreas Bierwirth u jednom intervjuu.
T-Mobile Austria drugi je najveći pružatelj usluga mobilne telefonije u Austriji, nakon Telekom Austrije. Dva manja rivala, France Telecomov Orange i Hutchisonov H3G, žele se povezati i regulatorna tijela trenutno proučavaju predloženu transakciju.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu