ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav,

Maris, ja mislim da su stečeni uvjeti odmah iza nove godine, da ide Zvzd u redovno trgovanje, i nadam se da bude kroz neko vrijeme Zvijezda opet Zvijezda, lp svima i sretna nova godina 2018




KRAMAR je ispratio i KSST u stečaj …..

Kako si to bas ti primjetio.?.
[/quote]

Predugo sam na ZSE.
[/quote]
Za 550 dionica po 35 platio 19.250.Prodao 200 kom po 97 i dobio 19.400.Vratio ulog i za novogodišnji
poklon dobio 350 dionica ZVZD ili 49.000 kn kapitalizirane dobiti ako je prodao po 140 ili se odlučio da pričeka rasplet pa da dobije ništa ili višestruko više kroz nagodbu.
A zub i nije baš mali,jer nakon nemilosrdnog otpisa od 2.500 kn po dionici Zvijezda ima imovinu od 6623
kn po dionici pa je ova cijena od 140 samo jedna čedrdesetsedmina vrijednosti.
Dakle,radi se o vrlo pametnom investitoru,koji je iskoristi povoljnu priliku ,vratio uloženo i sada može i razmišljati.Jer imovina od 350 dionica je 2.3 mil kn bukvalno.
U svakom slućaju čestitke na potezu za gosp.Kramara.Hrabrost se isplatila.
Uostalom smatram da jamstva treba poništiti a vinovnike koji su ih prihvatili utužiti sa ciljem da im se omogući guljenje krompira i oduzme privatna imovina!

od utorka ide u redovni rezim





KRAMAR je ispratio i KSST u stečaj …..

Kako si to bas ti primjetio.?.
[/quote]

Predugo sam na ZSE.
[/quote]
Za 550 dionica po 35 platio 19.250.Prodao 200 kom po 97 i dobio 19.400.Vratio ulog i za novogodišnji
poklon dobio 350 dionica ZVZD ili 49.000 kn kapitalizirane dobiti ako je prodao po 140 ili se odlučio da pričeka rasplet pa da dobije ništa ili višestruko više kroz nagodbu.
A zub i nije baš mali,jer nakon nemilosrdnog otpisa od 2.500 kn po dionici Zvijezda ima imovinu od 6623
kn po dionici pa je ova cijena od 140 samo jedna čedrdesetsedmina vrijednosti.
Dakle,radi se o vrlo pametnom investitoru,koji je iskoristi povoljnu priliku ,vratio uloženo i sada može i razmišljati.Jer imovina od 350 dionica je 2.3 mil kn bukvalno.
U svakom slućaju čestitke na potezu za gosp.Kramara.Hrabrost se isplatila.
Uostalom smatram da jamstva treba poništiti a vinovnike koji su ih prihvatili utužiti sa ciljem da im se omogući guljenje krompira i oduzme privatna imovina!
[/quote]

sve to lijepo izgleda na papiru, jedini problem je što prezentirana nagodba za male ostavlja 0 kuna po dionici ZVZD. što ćemo s time?

Koliko ih se tek može kupiti za 0 kuna ???? Ludilo braleeee…..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Pozdrav,

Maris, ja mislim da su stečeni uvjeti odmah iza nove godine, da ide Zvzd u redovno trgovanje, i nadam se da bude kroz neko vrijeme Zvijezda opet Zvijezda, lp svima i sretna nova godina 2018

Slijedećeg petka tj,prvog petka u tromjesjećju će biti popis dionica u kontuniranom trgovanju.
Od todexa ulaze Vupik i Zvijezda.Prvi dan trgovanja od ponedjeljka 8.siječnja.

Uostalom smatram da jamstva treba poništiti a vinovnike koji su ih sklopili utužiti s ciljem da gule krompire i da im se oduzme privatna imovina.


@malimllr
koliko ja vidim, cijena ZVZD danas je ostala ista kao jučer tj.140 kn. vjerojatno će opet biti promjena u top10 jer promet je ipak 825 komada…smijurija


što danas vidite ?
je li 600 ? nije, rekli bi zavidni, fali 10kn

Još sutra smo u modalitetu dražbe.
Od ponedjeljka ulazimo u kontinuirano trgovanje.

Uostalom smatram da jamstva treba poništiti a vinovnike koji su ih sklapali tužiti sa ciljem da im se omogući guljenje krompira i oduzme privatna imovina.

Od todexa na ovoj dionici očekujem najviše,s obzirom na mali broj dionica i najvećim padom uspoređujići ostale dionice todexa je najpodcijenjena.Naravno nije nagovor za kupnju ili prodaju.Osobno je držim na 7% portfelja.

Praktički, da nije bilo poklona od strane ERSTE, ovom dionicom nebi se ni tržilo, pogotovo ne na ovim razinama .

Sve što se trenutno vrti, i lagano ponovno okrupnjuje je ona količina od cca 4000 komada koje su bačene pošto – poto . Kupac, ili kupci pametno i lagano skupljaju , ne dižući značajno cijenu ( u odnosu na ” početnu ” , prije pada ), te će , pretpostavljam do 400 kuna skupiti sve što je bilo proliveno, uz ponekog prestrašenog malog sa strane, a onda imaju još najmanje 200-300 kuna fore do postavljanja cijene apari ostalima iz Todexa .

Prelazak u redoviti režim trgovanja u Ponedjeljak, mogao bi ubrzati proces.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pozdrav,

Bit će to lijepa priča sa Zvijezdom, samo je potrebno strpljenja, lp svima i sve najbolje u 2018

jel nešto krivo gledam, ali čini mi se da ostajemo u modalitetu dražbe?

možda krivo gledam, ne bi bilo prvi put…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32824

New Report

Close