ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Onaj tko je kupio danas zvzd na 35 kuna je dobio loto…svaka čast…nisam stigao…

onaj koji j ekupio, ostat će i bez tih 35 kn. zvijezda više ne postoji – sve je založeno i sve ide u novu zvijezdu.

vi ponosni diničari skupa s gazdom ivicom vlasnici ste nicega. i nakon svega još neki ne žele odustatiu dok ne pogube i zadnju kunu.

i onda psuju i galame – prevara, kriminal itd. a tko je ikoga tjerao danas da kupi zvijezdu po 35 kn. netko je sam tako odlučio. i netko će to vrlo , vrlo brzo zažaliti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Onaj tko je kupio danas zvzd na 35 kuna je dobio loto…svaka čast…nisam stigao…

onaj koji j ekupio, ostat će i bez tih 35 kn. zvijezda više ne postoji – sve je založeno i sve ide u novu zvijezdu.

vi ponosni diničari skupa s gazdom ivicom vlasnici ste nicega. i nakon svega još neki ne žele odustatiu dok ne pogube i zadnju kunu.

i onda psuju i galame – prevara, kriminal itd. a tko je ikoga tjerao danas da kupi zvijezdu po 35 kn. netko je sam tako odlučio. i netko će to vrlo , vrlo brzo zažaliti.
[/quote]

dugorocno da, ali sanse da je ivano dobro kupio i da ce za koji dan prodati x 2,3 su po meni ogromne

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

kupio i ja 23 kom po 35.78 ili ti cca 825kn kad se samo sjetim da bi prije godinu dana morao roknuti skoro cca 100k za 23 dionice pa da vidimo u sijedu kako ce to sve skupa izgledati

nije problem jeftino kupiti nego je problem što će sva imovina iz tih tvrtki biti prenijeta na novi agrokor, a sadašnjim firmama ostati će samo dugovi, tj. vrijednost od 0 kuna po dionici pa će dionice firmi poput zvijezde, leda, belja itd. vrijediti 0 jer će firmama ostati samo dugovi. (to nisam izjavio ja nego ramljak pa molim da se post ne briše)

u redu, svatko sam odlučuje.

samo nemojte opet dizati halabuu – kiminal, harač, lopovi td. sada se sve zna i tko god sad kupuje todomor ne moz eni u ludilu tvrditi da je to učionio zaveden ili obmanut.

Da mi je napookon doživjeti da doživimo kraj ovom todomoru i cijeloj toj močvari. zahrsrali su nam cijelu jednu godinu, i to zahsrali svjetski

Neki će možda štood naučiti iz sega, ali vdimima još tvrdih glava.d

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Pa ne bi se složio da je tu sve gotovo i da je nova Zvijezda već dogovorena stvar. Da je to stvarno tako, ne bi se uopće trgovalo a do travnja 2018. su mogući razni scenariji. Ovo je bio grubi nacrt u kojem smjeru izvanredni povjerenik želi da stvari idu a da li će to stvarno tako biti teško je reći jer postoji hrpa dionika i interesa. Ali ako su se danas ostale sastavnice značajno oporavile od jutarnjeg otvaranja (neke čak više od x3), ne vidim zašto ne bi i ZVZD u srijedu. Istina je, rizik postoji, ali trenutna tržišna kapitalizacija je nevjerojatnih 3 mil. kuna. Dakle, već je uračunat najgori mogući scenarij (pad je oko 99% od zadnjeg vrha) . Uostalom, imajući u vidu cijelu priču oko jamstava, nisam baš siguran da će se mali dioničari ali i mirovinski fondovi samo tako predati.

Pozdrav svima,

I ja sam danas kupio Zvzd nekoliko komada i ako ide sve u p……….m……………..neka i to, a opet kažem neće to tek tako , da nas skine sve po redu nas dioničare, još ćemo vidjeti, lp

Ako su junk obveznice dobre za Ramljaka a naše dionice nisu, tu nešto ne valja, tu nešto jako jako smrdi, ja ne razumijem kako može netko kazati, da naše dionice ne valjaju, pa onda ne valjaju ni od Sberbanke koja je kupila tj. preuzela neznam točno koli u postotkia Merkatora, pa odna neka ide sve u ………………….p…………..m …………………..lp svima

I MALI DIONIČARI OKRENULI LEĐA RAMLJAKU: ‘Osiromašio je 15.000 ljudi, ponaša se kao vladar svega i svačega. Vrijeme je za ostavku’

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

http://www.dionicari-agrokora.hr
Očuvanje kapitala II: Parmalat slučaj
Čak i u slučaju Parmalata, u kojem su novoutvrđene obveze nastale prijevarnim radnjama premašivale prvotno utvrđene desetak puta(!), manjinski dioničari postigli su nagodbu.

Tvrtka specijalizirana za zaštitu prava (manjinskih) dioničara u slučajevima korporativnih prevara i grubih kršenja standarda korporativnog upravljanja, postigla je nagodbu kojom se uvažilo rezidualno potraživanje preko 4.000 manjinskih dioničara i preko 20 institucionalnih investitora u slučaju Parmalata.

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

http://www.dionicari-agrokora.hr
Očuvanje kapitala II: Parmalat slučaj
Čak i u slučaju Parmalata, u kojem su novoutvrđene obveze nastale prijevarnim radnjama premašivale prvotno utvrđene desetak puta(!), manjinski dioničari postigli su nagodbu.

Tvrtka specijalizirana za zaštitu prava (manjinskih) dioničara u slučajevima korporativnih prevara i grubih kršenja standarda korporativnog upravljanja, postigla je nagodbu kojom se uvažilo rezidualno potraživanje preko 4.000 manjinskih dioničara i preko 20 institucionalnih investitora u slučaju Parmalata.

Da je bilo volje, moglo se i kod nas riješiti nešto slično parmalatu, npr. da se išlo u normalnu PSN moglo se naći rješenje kao npr. kod DLKV, INGR itd. No ovdje je donijet poseban zakon koji je mogućio nagodbu kojom se šišaju mali ulagači na 0. Ova cijena od 35 kn na prvu izgleda jako jeftino ako se gleda cijena od prije samo 7 dana, ali ako se uzme u obzir da će po Ramljaku sve tvrtke kćeri na kraju vrijediti 0 kn (pa tako i njihove dionice) jer će sva imovina i sve što vrijedi prijeći na nove tvrtke, a u starima će ostati samo dugovi, onda se zapravo vidi da je i ovih 35 kn za dionicu koja će biti pokrivena imovinom od 0 kn, zapravo jako, jako skupo. Naravno, špekulanti će to napucavati i rušiti još neko vrijeme, ali kraj je za sve todex dionice na žalost sada jasno usmjeren prema 0.

Ignore: KressoM, delux


u redu, svatko sam odlučuje.

samo nemojte opet dizati halabuu – kiminal, harač, lopovi td. sada se sve zna i tko god sad kupuje todomor ne moz eni u ludilu tvrditi da je to učionio zaveden ili obmanut.

Da mi je napookon doživjeti da doživimo kraj ovom todomoru i cijeloj toj močvari. zahrsrali su nam cijelu jednu godinu, i to zahsrali svjetski

Neki će možda štood naučiti iz sega, ali vdimima još tvrdih glava.d

O čemu ti pričaš?

Da li je nagodba postignuta?

Kada bi sve bilo točno što si napisao onda HANFA i ZSE ne bi dozvolili trgovanje navedenim dionicama.

Jer ako netko tebi prodaje nešto po većoj cijeni od O (nula kuna), a to ne vrijedi ni nula kuna onda je to prevara.

Onda bi institucije hrvatske države morale reagirati.

Jer inače sudjeluju u prevari. Da li se to zove Ponzijeva shema ili daljnje Todorićevo izvlačenje Vašeg novca, kojeg ne misli vratiti, posve nebitno.

Dok netko ne zavrsi u zatvoru i todoricu se ne uzme 1 milijarda koju je sebi isplatio kao dividendu vjerovati cu da je ovo igrokaz todorica i vrha hdza kako da vam oduzmu 40 % imovine agrokora – brisanjem dionicara i preko tzv lesinarskog fonda vracanje iznesenog novca i ulaskom u cisto vlasnistvo novog agrokora ( ali bez vas i s vasim novcima ) i tako prevare hrvate dionicare te hrvatske branitelje i mirovinske fondove. Kako za sada izgleda radi se o tome. To je moje misljenje koje be mora biti tocno. Ali mi djeluje vjerojatno 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close