ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lebovski,

Jesi si se ti danas digao na lijevu nogu, svugde pišeš kako ništa ne valja, pa u krivu si.

Nema stečaja,
Bit če nagodbe 100%,
Sve perjanice rade dobro , osim Konzuma i on če biti dobar kroz koju godinu,
Treba zauzeti pozicije jer bit če jako dobro biti unutra sljedečih mjeseci,
Sa nagodbom se skida dug Jamnici, Ledu, Zvijezdi, Belju,….
I onda bude slika sasvim drugačija, lp


Upravo je Ramljak izjavio da će otpisi biti 70%, a kod pojedinih grupa vjerovnika i 90%.

Ali, sve i da budu 3%, dioničari su na redu nakon njih. Nisu ravnopravni s njima. Naučit ćeš.

jel tebi jasno da ovo NIJE stečajni postupak i da ovdje nema preostatne vrijednosti zbog koje bi dioničari na kraju dobili mrvice?
jel tebi jasno da pretvaranje dugova ide na razini agrokora, ne na razini tvrtki kćeri što znači da se kapital kod tvrtki kćeri neće razvodnjavati?
naravno da ti je sve to jasno kao što je jasno da ovako pišeš da bi jeftinije ulovio u mutnome 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

toronto

Ti ocito ne razumijes o cemu se ovdje radi, Jamstva ce uci u Bilancu ZVZD kao i ostalih Agrokorovih firmi i to je onda game over za postojece dionicare

Dat cu ti primjer kako izgleda debt to equity swap

Pogledaj sta se dogodilo Norveskoj kompaniji Prosafe i takav scenario mozes ocekivati ovdje:

PRS se trgovao po 100 NOK imao BV od 150 NOK
Broj dionica oko 30 Miliona

Kada se dogodio debt to equity swap:
1. Dio duga se prolongirao sa dospijecem nakon 7 godina
2. Dio duga se pretvorio u Equity s tim da je izdano vise milijardi novih dionica koje su upisane po cijeno od 0.25 NOK
3. Postojeci dionicari koji su drzali 100% vlasnistva pali su na ispod 5% vlasnistva
4. Na kraju je napravljen reverse split dionice za svakih 100 jedna nova

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/3nksbHf1lyXEsbb7CQS6mQ==.pdf

sve ovo bi trebale napraviti Jamnica, Ledo, Zvijezda, Belje,…

Ja se nadam da se slika okrene na bolje je ovo nema smisla, lp


toronto

Ti ocito ne razumijes o cemu se ovdje radi, Jamstva ce uci u Bilancu ZVZD kao i ostalih Agrokorovih firmi i to je onda game over za postojece dionicare
Dat cu ti primjer kako izgleda debt to equity swap

Svatko tko je jednom krenuo ulagati u dionice, i pri tom htio nešto naučiti a ne samo kockati se, zna da su dioničari zadnja rupa na svirali, oni su ti koji u ovoj igri gotovo uvijek ostaju bez gaća. Ako netko unatoč svemu kupuje veću količinu dionica propalih ili prezaduženih firmi, onda taj ili ima konkretnu informaciju nedostupnu javnosti ili nekakvu garanciju da mu kapital neće propasti. Svi ostali igraju se ruleta pri čemu možda nešto i zarade, ali to je kao i svaki rulet, u prosjeku kuća zarađuje a igrači puše. lp.


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/3nksbHf1lyXEsbb7CQS6mQ==.pdf

sve ovo bi trebale napraviti Jamnica, Ledo, Zvijezda, Belje,…

Ja se nadam da se slika okrene na bolje je ovo nema smisla, lp

Ako je tome tako i ako to ima osnova proci onda to stubokom mijenja stvari.
Ali znate vi sto se ovdje radi? Zaziva hrvatska pravna drzava. A znamo kak to klapa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Upravo je Ramljak izjavio da će otpisi biti 70%, a kod pojedinih grupa vjerovnika i 90%.

Ali, sve i da budu 3%, dioničari su na redu nakon njih. Nisu ravnopravni s njima. Naučit ćeš.

jel tebi jasno da ovo NIJE stečajni postupak i da ovdje nema preostatne vrijednosti zbog koje bi dioničari na kraju dobili mrvice?
jel tebi jasno da pretvaranje dugova ide na razini agrokora, ne na razini tvrtki kćeri što znači da se kapital kod tvrtki kćeri neće razvodnjavati?
naravno da ti je sve to jasno kao što je jasno da ovako pišeš da bi jeftinije ulovio u mutnome 😉

[/quote]
jel ima gdje link za tu izjavu? Da se tvrtke kćeri neće razvodnjavati? Ja nisam taj dio registrirao..


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/3nksbHf1lyXEsbb7CQS6mQ==.pdf

sve ovo bi trebale napraviti Jamnica, Ledo, Zvijezda, Belje,

Ja se nadam da se slika okrene na bolje je ovo nema smisla, lp

pa iz obavijesti se vidi da jedino belje to za sada i radi, valjda će se i ostali opametiti pa ići istim putem

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/3nksbHf1lyXEsbb7CQS6mQ==.pdf

sve ovo bi trebale napraviti Jamnica, Ledo, Zvijezda, Belje,…

Ja se nadam da se slika okrene na bolje je ovo nema smisla, lp


Za Jamnicu sam gotovo siguran da hoće jer je tamo KBZ ponovno treći dioničar po veličini

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Pozdrav,

Kako god okrenuli cijenu Jamnice, Leda, Zvijezde, Belja po mom skromnom mišljnju ide ovo više puta gore, jer do nagodbe sigurno dođe, to je jasno svima, samo treba sačekati još malo i onda se skinu jamstva i ode cijena di joj treba , a to je samo u jednom pravcu i to snažno,
Drugi scenarij se neče dogoditi iz prostog razloga jer ovde dečki pričamo o Hr i ljudima, firmama,……pa neče to sve u bananu, ja sam siguran u to i zato još jedan put kažem da če doći do nagodbe jer druge nema, sigurno če biti ogromnih odpisa, pa to je več g. Ramljak rekao više puta i opet bolje da nešto imaš nego ništa, zato nagodba. lp


Pozdrav,

Kako god okrenuli cijenu Jamnice, Leda, Zvijezde, Belja po mom skromnom mišljnju ide ovo više puta gore, jer do nagodbe sigurno dođe, to je jasno svima, samo treba sačekati još malo i onda se skinu jamstva i ode cijena di joj treba , a to je samo u jednom pravcu i to snažno,
Drugi scenarij se neče dogoditi iz prostog razloga jer ovde dečki pričamo o Hr i ljudima, firmama,……pa neče to sve u bananu, ja sam siguran u to i zato još jedan put kažem da če doći do nagodbe jer druge nema, sigurno če biti ogromnih odpisa, pa to je več g. Ramljak rekao više puta i opet bolje da nešto imaš nego ništa, zato nagodba. lp


To sto vi pisete je “jasno samo vama” i nekoliko vasih istomisljenika.
Potpuno je jos nejasno hoce li doci do nagodbe ili stecaja!
Osim toga,sama nagodba ,vrlo vjerovatno,znaci razvodnjavanja kapitala tvrtki-kceri dokapitalizacijom.




Upravo je Ramljak izjavio da će otpisi biti 70%, a kod pojedinih grupa vjerovnika i 90%.

Ali, sve i da budu 3%, dioničari su na redu nakon njih. Nisu ravnopravni s njima. Naučit ćeš.

jel tebi jasno da ovo NIJE stečajni postupak i da ovdje nema preostatne vrijednosti zbog koje bi dioničari na kraju dobili mrvice?
jel tebi jasno da pretvaranje dugova ide na razini agrokora, ne na razini tvrtki kćeri što znači da se kapital kod tvrtki kćeri neće razvodnjavati?
naravno da ti je sve to jasno kao što je jasno da ovako pišeš da bi jeftinije ulovio u mutnome 😉

[/quote]
jel ima gdje link za tu izjavu? Da se tvrtke kćeri neće razvodnjavati? Ja nisam taj dio registrirao..
[/quote]
Takve izjave nema ni “linka”!
To su samo zelje bez pokrica!

New Report

Close