ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Došli smo do deblokade računa svih dionica što znači, da je još uvijek turbolentno tržišče a vjerujem u pozitivno smjer, barem kod Zvijezde, jer je previše pala, skoro ako i ne preko 70%, to mora natrag do neke određene visine barem po meni, a tržišče če svoje pokazati, lp

Opet je srušili 20%??

Pa će opet sutra u plus 20%, i tako u krug??

Odlične vijesti

http://www.seebiz.eu/zvijezdina-majoneza-i-ketchup-u-juznokorejskom-lancu-lotte/ar-159829/

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/IYHsYiHCI2gtFeGu6CJbmA==.pdf

Dopuna obavijesti od 28.7.2017.i okvirni prikaz posl.rezultata 1H2017

ocekivano lose

Dečki pozdrav,

Pa dobro ili još bolje, sada treba još pričekati izvjšče za 2016 pa da idemo dalje,
da i puno je još stvari koje se trebaju posložiti ali zasad je dobro dečki,
Ebdita porasla 9% nemam šta više za reči, lp

Jedan savjet koji je vezan za sve Agrokorove dionice

U narednom periodu puno profitabilnije ce biti fokusirati se na Bilancu nego na Income Statement

Pozdra,

Swami 136,

Slažem se sa tobom , da je potrebno gledati više bilance Agrokora , a u istoj sapi nije i neče biti zanemarljivo se fokusirati kad se odblokiraju dionice i na njih, ……
sve čemo saznati u narednim tednima i bit čemo svi pametniji, lp svima

Ako jamstva budu uknjizena u Bilancu Agrokorovih satelita tda je game over za postojece dionicare.

Ne treba biti pametan da se to razumije, dionice su risky assets, kada dug dospije a ne postoji pokrice za dug stvar je vrlo jednostavna. Stvara se lista vjerovnika po prioritetima, a Equity Holders su na kraju liste.

Dionicari dobijaju ono sto preostane nakon sto se vjerovnici namire. Ako ce biti otpisa potrazivanja tada se niti vjerovnici ne mogu namiriti 100%. U takvom slucaju, logican zakljucak jest da je vrijednost Equity kapitala = 0

Firma ce se financijski restrukturirati, ali s novim dionicarima, u ovom slucaju vjerovnicima. Najvjerovatniji scenarij je debt to equity swap i potpuno razvodnjavanje postojecih dionicara

Ako ste dionicar ZVZD tada je jedina bitna stvar fokusirati se na jamstva, Income Statement je irrelevant u ovom trenutku.

ako ste dioničar LEDA, ZVZD, JMNC….žalim Vas što niste izašli kada je bilo sve javno, pa makar i sa 80% gubitka, jer ovako ćete imati 95-100% gubitka….

Agrokor je u stečaju, jedini ko će se uspjeti donekle naplatiti su banke i dobavljači, dioničari NE

Oreskovic ja ne da nisam prodavao tada nego sam kupovao!!! Belje po 9 kn mi je poklon

SeRija

Mozes li objasniti na osnovu cega smatras da ce postojeci dionicari profitirati

Kakav scenario ti vidis i kako ce se stvar rasplesti?


ja sam ovdje uz par dionicara najvise pisao o ZVDZ kao kompaniji. A ne o cijeni i ostalim dnevnim glupostima.
a sada postavljam i svoj target za izlazak iz nje, a to je 4950 kn

ioreskovic, kako stojimo s targetom?

New Report

Close