ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cijenu rušiti danas kad se predstavlja plan za rješavanje problema Agrokora??

Cijena se ruši da se generalno smanji vrijednost, te na taj način promjene početne pozicije u pregovorima…kolateral i drugo.

naravno, i da se lijepo prebaci na private acc

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Cijenu rušiti danas kad se predstavlja plan za rješavanje problema Agrokora??

Cijena se ruši da se generalno smanji vrijednost, te na taj način promjene početne pozicije u pregovorima…kolateral i drugo.

naravno, i da se lijepo prebaci na private acc
[/quote]
pa ne misliš valjda da je mcap faktor u procjeni vrijendosti firme? ovo izlazi netko tko zadnjih 10 dana lupa po bidu. ili je kredit. Da je neki info u pitanju vjerujem da bi cijeli todex ostao bez bida

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Todorić je sam rekao da će prodati pola Agrokora.
Što mislite da bi Zvzd išla po 3.000?
A book 3x iznad toga?

ljudi pa citajte iz redaka nije bitan koliki je book bitna su jamstva Zvjezde za krediti Agrokru jer teretit snosi Zvjezda ne Agrokor zato je cijene tu gdje je

Pa što ste se toliko prestrašili koda će smak svijeta?!
Evo:

ŠEF SBERBANKE O AGROKORU: ‘Nastavljamo im davati podršku, učinit ćemo sve da kompanija ostane na nogama… Dogovoren je plan’


ljudi pa citajte iz redaka nije bitan koliki je book bitna su jamstva Zvjezde za krediti Agrokru jer teretit snosi Zvjezda ne Agrokor zato je cijene tu gdje je

kako to mislila snupy? gdje piša iznosa tih jamstva? Možeš li me upitita. Hvala

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

moje osobno mišljenje je da ovome nema kraja nažalost idemo u nepoznatom smjeru možda je i to pozitivno da jednom naučimo poštovati stvarna ulaganja kao privatnici ali ovdje je sve išlo znase kako



ljudi pa citajte iz redaka nije bitan koliki je book bitna su jamstva Zvjezde za krediti Agrokru jer teretit snosi Zvjezda ne Agrokor zato je cijene tu gdje je

kako to mislila snupy? gdje piša iznosa tih jamstva? Možeš li me upitita. Hvala
[/quote]

http://www.zvijezda.hr/wp-content/uploads/2016/11/Obavijest_o_preuzimanju_jamstva_11.11.2016.pdf

A zašto to mislite? Vidite da je dogovor na pomolu, a onda sve po starom (tj. uz promjene na vrhu što je jako pozitivno).
A to što neki koriste priliku za srušiti cijenu dionica, to je neka druga priča.
Ali i to je sad gotova stvar.




ljudi pa citajte iz redaka nije bitan koliki je book bitna su jamstva Zvjezde za krediti Agrokru jer teretit snosi Zvjezda ne Agrokor zato je cijene tu gdje je

kako to mislila snupy? gdje piša iznosa tih jamstva? Možeš li me upitita. Hvala
[/quote]

http://www.zvijezda.hr/wp-content/uploads/2016/11/Obavijest_o_preuzimanju_jamstva_11.11.2016.pdf
[/quote]

Nije mi to baš jasno? Ako sam ja dobro shvatio Zvijezda jamči da će vratit 300 milijona eura plus kamate iz svojega poslovanja?





ljudi pa citajte iz redaka nije bitan koliki je book bitna su jamstva Zvjezde za krediti Agrokru jer teretit snosi Zvjezda ne Agrokor zato je cijene tu gdje je

kako to mislila snupy? gdje piša iznosa tih jamstva? Možeš li me upitita. Hvala
[/quote]

http://www.zvijezda.hr/wp-content/uploads/2016/11/Obavijest_o_preuzimanju_jamstva_11.11.2016.pdf
[/quote]

Nije mi to baš jasno? Ako sam ja dobro shvatio Zvijezda jamči da će vratit 300 milijona eura plus kamate iz svojega poslovanja?

[/quote]
Od kuda si izvukao da je 300 mil na Zvzd? Btw ovaj dokument je vise nego poznat samo sta ne pise tocan iznos jamstva Zvzd. Mozda snupy znala citati izmedu redaka a mi ne znala.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ni ja ne kužim ta jamstva, dali netko zna ili može izračunati koliko iznose ta jamstva za Zvijezdu i kolika je kamata?

New Report

Close