ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro su danas drhtave ručice srušile cijenu.
Za par dana će opet kupovati blizu 4.000.
Ovdje je book ono što upravo drži vodu kod priče s Agrokorom.
Znači da dođe do kakvog oblika prodaje, teško bi išlo bez minimalno duplo veće cijene od trenutne.

Zvzd garantira svojom imovinom. Ako dodje do kolapsa, rascerupat ce sve sto vrijedi. Blizi se kraj Agrokoru kakvog znamo. Ako Zvzd to prodje neokrznuta, bit ce dobro. Rizici ali i prilke su pred nama. U svakom slucaju, bit ce veselo u Agrokoru.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Koliko buke nizašto!
Nisu dioničari Zvzd toliko naivni da će nekome poklanjati nešto što vrijedi više nego duplo.
Kad se stvari s Agrokorom poslože, a skoro da sigurno znamo da hoće jer ne sjede ni oni skrštenih ruku, opet će nastati jagma za njegovim sastavnicama, jer gotovo da sve su to zapravo solidni dobitaši.
Zato treba postupati oprezno u ovoj trenutnoj negativnoj euforiji, jer bi se brzo mogli i opeći.

jel može ovo na 2000?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Cijenu rušiti danas kad se predstavlja plan za rješavanje problema Agrokora??

Mozda netko ima info da je propao plan?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


Cijenu rušiti danas kad se predstavlja plan za rješavanje problema Agrokora??

Margin?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Mozda netko ima info da je propao plan?

Za takve postoji jedan stari lijek. Zove se litij.
🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Plan ne može propasti, može se jedino danas predstaviti, a složen je vjerojatno u suglasju s Sberbankom.
Cijena je spuštena da bi se izgleda izvšilo prebacivanje dionica između većih igrača.


Plan ne može propasti, može se jedino danas predstaviti, a složen je vjerojatno u suglasju s Sberbankom.
Cijena je spuštena da bi se izgleda izvšilo prebacivanje dionica između većih igrača.

65 dionica su veći igrači? no comment

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Budući da je na bidu uvijek 30-ak komada, a ta transakcija je bila 70-ak komada, očito je da je dogovoreno da se netko postavi na bid.
U tom smislu je to, a to sigurno ne rade mali s par komada dionica.

Kako god okrenemo ovaj pad nemože biti drugo nego puknuti margin, barem tako ja mislim, a možda nisam u pravu, vidječemo, lp

U jamnici su rusi, u pik vrbovec su rusi, u zvzd jos nisu..

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close