ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lp,

Kad če ovo postati “ZVIJEZDA” na ZSE-

Treba se još samo malo strpljenja.

Danas su bili na delu paničari, a šta če biti “sutra” ne razmišljaju,

Živi bili pa vidjeli kako če se sve odigrati, a ja vjerujem, da dobro za sve nas, za Todu,…….

Velik igrač za našu državo neče propasti, to znamo svi, a sve ostalo če se lepo srediti , neke stvari idu na IPO, neke stranim igračima i to je to.

A sve to je za nas male dioničere dobro, samo je pitanje strpljenja, lp

Bi li se ovdje dioničarima uskoro mogao omastiti brk?
Ako gazda bude što prodavao, ovo bi bila dobra udavača.
Fer cijena bi bila najmanje duplo u odnosu na sadašnjih 4.000.
Ne bi bio loš povrat za većinu malih koji imaju ovu tvornicu novca punu keša.

Nedavno je bila 2500 kn ima jos lufta do te razine…


Nedavno je bila 2500 kn ima jos lufta do te razine…

Bio i IGH na 70, a sad je na 400, a book mu na 25.
Koliki je tu book u odnosu na “2.500”?
Koliko je čistog keša?

Dolazi li vrijeme da se počisti strašilo na 4.300?
Bilo bi vrijeme da se preskoči 5.000 !

Nema tu kruha kao niti na Ledu (imam Ledo) dok se gazda ne oglasi što i kako dalje. Nadam se uskoro.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ma da je ovo imalo valorizirano kao Ledo gdje bi nam bio kraj!
Ledo je puno iznad booka, a ovo previše ispod.
Kad bi se cijena poduplala, onda bi tek bilo nešto.

Je, ali Ledo ima puno bolji P/E, sve marže te manji dug. I zato je cijena tako kako je, globalno gledajući.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Je, ali je i cijena Leda zato triput viša u odnosu na book, nego kod Zvzd. Ona je uz Belje jedna od najpotcjenjenijih dionica, a budući da je Belje dosad imalo gubitke, a ona uvijek radi s plusom, zaslužila je biti na puno višoj razini.


Je, ali Ledo ima puno bolji P/E, sve marže te manji dug. I zato je cijena tako kako je, globalno gledajući.

Je, ali je i cijena Leda zato triput viša u odnosu na book, nego kod Zvzd.
Tu je book preko 9.000 kn tj.skoro 150% viši od cijene dionice.
Ona je uz Belje jedna od najpotcjenjenijih dionica, a budući da je Belje dosad imalo gubitke, a ona uvijek radi s plusom, zaslužila je biti na puno višoj razini.

Da me netko nebi krivo shvatio da drukam na dole, nije mi to cilj, svoje zvdz sam prodao na onom rastu negdje na 4600 jer mi trebalo za druge ulaze i ok ,,,
mislim da firma kao firma vrijedi vise nego je sada cijena , jedino kaj me muci da ako je todi u banani da vjerovnici nece spustat cijenu do kraja tj da ne bude daj kaj das.
znam dosta ljudi koji kada im je voda dosla do grla da su prodavali stanove , lokale aute i za manje od duplo od vrijednosti na trzistu .

New Report

Close