ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivane Oreskovicu zar ti zaista mislis da netko od navedenih velikih investitora vrednuje jamstvo prema cijeni dionice na Zagrebackoj burzi?

ne, nisi me shvatio….za ovaj reprogram kredita je trebao jaci kolateral nekog ikada prije, i to se jasno vidi jer su sada sva drustva preuzela jamstvo. A pogledaj kretanje pojedinih dionica prije potpisivanja novog reprograma, skok 20-50% ovisi o dionici…a udjeli u vlasnistvu su kolateral, kuzis?

Poštovani kolega ivanoreskovic,
približavamo se Vašem targetu od 4,950.00 kn. Ipak, nadam se da ste promjenili odluku…
Srdačan pozdrav !

Što reći a da se ne pravim pametan…kad se samo sjetim ruganja i ciničkih postova od ivane broj sedam….
A eto….gle sad

A BALVANA!!! :) :) :)


Što reći a da se ne pravim pametan…kad se samo sjetim ruganja i ciničkih postova od ivane broj sedam….
A eto….gle sad

neznam na koji post mislite, ali sjećam se jedne izjave da su o djevojci (dionici) najgore govorili oni koju ju nisu imali

pogotovo ako dionica raste

ali da budem pošten, od danas više nemam Zvijezdu, skoro dvogodišnja taktika buy and zaboravi mi je donijela 70% rasta, prilikom prodaje sam se sjetio na ne tako davni rani izlazak iz janafa, neznam zašto 🙂

ostatku društva želim sreću vamo

lp

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

Sretno i tebi slavonac..
Ja ne izlazim iz dionice ako sam je kupio dugorocno ispod 150-200%…a to cu ovdje i ostvariti… O brodarima necu… Ali tamo cu jos i vise i to jako puno vise..
Ovo naravno nike nagovor na. Kupnju ili prodaju bilo kojih dionica

A BALVANA!!! :) :) :)

Sretan Božič svim koji imate našu preljepu dionicu ZVZD, lp

Što je sad ovo, u par dana -15%, s 5.000 na 4.300??
Bid bio uvijek ogroman, a sad kao nestao.
A po 4.950 se još jučer lupalo kao ludo.
Očekivanje je bilo da pređe 5.000 a ne da ide na 4.000, tu su izgleda igre bez granica, a ne bih se puno čudio da sutra opet netko pomete sve do 5.000.

Sad vidim na temi Blje, da spominju rejting Agrokora, pa nije valjda da je to razlog pada ove “tvornice novca” koja posluje čak na prestabilnim temeljima s ogromnom količinom gotovine na računu i bez zaduženja.
Čudna posla, ali nekom je ovo vidimo dobro došlo da jeftino dokupi, jer se još prije dan-dva činilo da ispod 5.000 više nema nikakve šanse kupiti.
Ali ipak što je previše, previše je.

Moderator mi je obrisao post od neki dan evo sada clanak iz novina na to sam mislio:

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=944392

Najava IPO prehrambenog sektora Agrokora-ocekujem uskoro konkretne i izvrsne vesti za nas male dionicare!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

raslo je radi jamstva za kredite. ne radi poslovanja.

...povijest se ponavlja...

Lp,

Mene je moderator obrisao več nekoliko puta u zadnjih 10 dana, a sada svi vi pišete, da če biti ovdje raketa kad tad, da če biti objava IPO,…. pa to sam ja napisao između vrsticama, pa su me obrisali .

Za zaključak, na kraju ovog odnosno u početku sledečeg mjeseca čemo transparentno znati puno dobrih vjesti za nas male dioničare, a za Todoriča neče biti dobro, bit če dobro za vanjske igrače, a na samom kraju opet i za Todoriča,

Kad će ovo postati “zvijezda” ZSE-a?
Dobro je krenula na 5.000 s velikim prometima, a sad zastala na 4.500 i nikako da prebaci 5.000.
Belje se čak i dobro drži, iako se tamo stavljaju negativni komentari, a ova “tvornica novca” koja je skoro jedina potpuno bez ikakvih zaduženja, već posuđuje novac drugima, stalno pada?
Zar nisu neki ovdje očekivali da je realno da ide preko 7.000, čak i 9.000?
Dobro je da se opet može ulaziti ispod 4.500, ali ipak je ovaj pad i tobožnje povlačenje s bida malo pretjerano.
Svaki dan mi zamiriši kao da bi onaj kupac koji je kupovao u zadnje vrijeme sve do 5.000 mogao počistiti opet sav ask, ali nikako da se to dogodi. Vjerujem da će tako ipak biti, vremena imamo.

New Report

Close