ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Otpustio je Fond za razgradnju NE Krško 1220 kom. Nije išlo preko burze ni kroz OTC

Barem su izašli nakon rasta cijene za razliku od CERP-ovih majstorskih poteza.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

kao da su BLJE, VPIK, JMNC zastali, a ZVZD još raste? s čim je to vezano, planovi Agrokora ili usporedno vrednovanje?

Tema zamrla!
100kom. po 4490!Polako ka zacrtanom cilju…

Dobro pečem jajca!

gosn.Ivan a zakaj me spominjete?Kad sam ja spominjala cenu?

Dobro pečem jajca!


Tema zamrla!
100kom. po 4490!Polako ka zacrtanom cilju…

Cilj je verovatno visoko.Ako se obistine šuškanja o Agrokoru-spajanje prehrambenog sektora i IPO vani vasa ocekivanja imaju logike!! Zvijezda je trenutno na vrlo niskim valuacijama!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]



Tema zamrla!
100kom. po 4490!Polako ka zacrtanom cilju…

Cilj je verovatno visoko.Ako se obistine šuškanja o Agrokoru-spajanje prehrambenog sektora i IPO vani vasa ocekivanja imaju logike!! Zvijezda je trenutno na vrlo niskim valuacijama!
[/quote]

Hvala gosn.Domagoj!

Dobro pečem jajca!

Komentara nema, cijena stalno prema dolje.

Kako to da je tako naglo stala i sad pada umjesto da je rasla i dalje kako je većina ovdje komentirala.

Nova promjena predsjednika uprave nakon manje od tri mjeseca?

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Poštovani,
zaista je teško promatrati ovakvu “ronilicu” na ovoj našoj dionici. Ne mogu dokučiti zašto je tome tako…
Za izvješće ne mogu napisati da je nešto posebno loše. Prije bih sugeriraro da je onako – osrednje. Ni dobro ni loše… Pogledajte ovo ; bid na 3.600,00 a ask na 4.000,00…
Zaista nije dobro i – šteta…

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-indeksi-pali-zvijezda-dobitnica-dana/ar-145338/

Nadam se češće ovakvim naslovima…

Dobro pečem jajca!

Kolega s kojim znam razmjenuti pr pametnih, a prepoznat ce se u ovom postu, upravo je rekao ovo sto se dogodilo i pogodio a to je:

Nema IPO-a i dalje
Cijena svih drustava se dizala zbog jamstva

Lp

Ivane Oreskovicu zar ti zaista mislis da netko od navedenih velikih investitora vrednuje jamstvo prema cijeni dionice na Zagrebackoj burzi?

New Report

Close