ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege,

zanimljivo ranojutarnje udaranje po asku ali i po bidu

5005 kom po 3834 kn jucer?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


5005 kom po 3834 kn jucer?

Da OTC transakcija…
Najvjerojatnije REPO!
Ne utječe na prosjek cijene!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Tu količinu je mogao prodati ili Agrokor ili cerp

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



5005 kom po 3834 kn jucer?

Da OTC transakcija…
Najvjerojatnije REPO!
Ne utječe na prosjek cijene!
[/quote]

Nevjerojatno da nakon toliko godina i nakon toliko transakcija Agrokora u zadnje vrijeme, ljudi ne kuže o ćemu se radi. REPO! Sad će se neki javiti da pitaju što je Repo – imate google

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sto je to repo? 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

i mene isto zanima.. to sam vidio puno puta da piše al mi nikad nije bilo jasno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Skratio poziciju…..i mislim da ću još kratiti sve polako ili preći u defenzivu….
nakon analitike i događanja vrijeme je za defezivu…. DB ima probleme, a još nije se ni izanalizirala izloženost u Kini…da nema ovakve monetarne politike već bi davno purani letjeli u zrak….

Poštovani kolega ivanoreskovic,
nažalost moram Vam napomenuti da su Vaši postovi kontradiktorni…
21.09. ste pisali da imate target na koti 4.950,00…
23.09. pišete kako dolaze dobri dani za Zvijezdu i za cijelu ZSE. Spominjete kako mnogi ne znaju čitati fundamente izvješća i sl.
I onda jučer napišete da ste skratili poziciju, da je odjednom situacija opasna…Ogroman preokret u svega nekoliko dana.
Uz svo Vaše neupitno znanje o TK, ovakav način pisanja Vas čini neozbiljnim. Dakle, ozbiljni ljudi na forumu će Vas smatrati neozbiljnima. Pratim postove koje pišete, ima se što za pročitati ali ovakve stvari Vam jednostavno – ne trebaju. Mladi ste, nemojte dozvoliti da se zlobni naslađuju i sprdaju kad čitaju Vaše komentare. Ovo je napisano bez truna sarkazma, licemjerja, ironije i sl. Neke stvari i situacije je bolje da čovjek ostavi za sebe. Vjerujte mi…
Napisao sam to zato što Vas cijenim i poštujem…
Srdačan pozdrav !


Poštovani kolega ivanoreskovic,
nažalost moram Vam napomenuti da su Vaši postovi kontradiktorni…
21.09. ste pisali da imate target na koti 4.950,00…
23.09. pišete kako dolaze dobri dani za Zvijezdu i za cijelu ZSE. Spominjete kako mnogi ne znaju čitati fundamente izvješća i sl.
I onda jučer napišete da ste skratili poziciju, da je odjednom situacija opasna…Ogroman preokret u svega nekoliko dana.
Uz svo Vaše neupitno znanje o TK, ovakav način pisanja Vas čini neozbiljnim. Dakle, ozbiljni ljudi na forumu će Vas smatrati neozbiljnima. Pratim postove koje pišete, ima se što za pročitati ali ovakve stvari Vam jednostavno – ne trebaju. Mladi ste, nemojte dozvoliti da se zlobni naslađuju i sprdaju kad čitaju Vaše komentare. Ovo je napisano bez truna sarkazma, licemjerja, ironije i sl. Neke stvari i situacije je bolje da čovjek ostavi za sebe. Vjerujte mi…
Napisao sam to zato što Vas cijenim i poštujem…
Srdačan pozdrav !

Sve to sto se rekli je istina i slazem se. I nije sramota prizati da sam promjenio odluku. Mislim da je bolje promijeniti odluku nego srljati u nesto za sta vise nisam siguran….

teško se iz dugogodišnjeg bear moda prebaciti u bull mod samo tako … treba vremena … a ukoliko se redovito prati knjiga dioničara na puuuno dionica ima vrlo zanimljivih podataka 😉
ipak na zse prevladavaju špekulanti

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Mislim da ovo sa bull i bear marketom bas i nema veze s ovime sto smo gore raspravljali…

Situacija je takva da potezi iz 2008 su samo prolongirali najvece probleme koje sada jedino centralne banke odrzavaju, koje sa tim odrzavanjem zapravo rade potencijalno najvece probleme ikada zabiljezene u ljudskoj povjesti(zbog globalizacije).

Dali je normalno da jedna DB izgubi 5 puta na vrijednosti u zadnjih 5 godina?, dali je normalno da se dionicama te banke do 12h trguje -6%, i onda poslije 15h +14%?!, a govorimo o 20 po velicini banci na svijetu!, a ne 4 po velicini investicijskoj banci na svijetu(LB)

ZVZD je u mom portfelju prva otisla, a slijedecih dana cu odluciti o ostalim dionicama

New Report

Close