ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bilo bi, u najmanju ruku, kolegijalno da onaj tko je bio na Skupštini ili ima informaciju o čemu se značajnom tamo pričalo, ukratko napiše osnovne zaključke.

Tome i služi ovaj forum, a ne za besperspektivne rasprave kakvih je prepuna ova posljednja stranica.

Osobno pretpostavljam da bi rast cijene mogao biti u nekakvoj korelaciji s novoizabranim direktorom – možda će njegova politika upravljanja poduzećem biti više naklonjena dioničarima (npr. isplata dividende i sl.). Također, nakon 10-ak dana rasta još nitko nije primijetio da bi to moglo imati veze s izlaskom Agrokora na londonsku burzu (ona priča hoće li izlistati sam Agrokor ili košaricu proizvodno-prehrambenih tvrtki iz koncerna…).

Možda sam miljama daleko od istine, ali baš zato bih volio čuti o čemu je dodatnom bilo riječi na GS. Nismo svi u mogućnosti pohoditi skupštine…

niste, blizu ste 🙂

a što se skupštine tiče, obećavali su brda i doline, vidjet ćemo,
neke stvari im vjerujem, neke manje, a za neke ni oni nisu sigurni.
LP

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Dragi svi prvo vas fino sve pozdravim!

Nitko niti “A” niti “B”, cena iz dana u dan konstantno par postotaka viša…I samo grabi v naprijed…
Jutros me broker zval da ima kupca za tu moju uštedjevinu parkiranu v zvezdi…Ali ja nedam tu svoju sirotinju…i to ni prvi put…vrag ga zna kaj hoćeju…sad se neko setil da v kupi mojih par desetaka komada…
Vuglavnom bratić rekel da gospodin Goran iz vuprave stalno viseje v tom mobilnem telefonu i nekaj pregovara!
Na skupštini je bil velik optimista i spominjal neke lude cifre…(vrazi jedni sve vi znadete)

Danas gledam promet v ledu ogroman,Jamničku su poterali sam tak, sam čekam da ovo moje kaj sam uštedela dodje svoj na svom…ali ja Vam se nežurim…sam kak je krenulo možda bu i brzo.

Dobro pečem jajca!

Nestašica 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@Jolanda

koji broker te zvao?, i ko je kupac?
unazad 3 godine na ovoj temi samo trkeljate gluposti….tako da molim Vas

Neuobičajno trgovanje za našu burzu, šta je bilo? Već je prešlo 4 000.
🙂

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

niko ništa ne piše,
ali svi znaju očito sve, jer aska nema nigdje, još ovih par što se nisu stigli maknuti ili zaboravili naloge 🙂

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


Neuobičajno trgovanje za našu burzu, šta je bilo? Već je prešlo 4 000.
🙂

lp

vjerovatno je veliki gazda rekao….. vrijeme je da se krene!

Poštovani kolega APOKSIOMEN,
da li je na skupštini bilo pomena ili bar naznake uvođenja dividendne politike?
Hvala unaprijed. Imam dionice…

poštovani moderator,

ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru….pa koliko desetina sati treba da se odmoderiraju postovi?

Zbilja deplasirano

poštovani moderator,

ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru….pa koliko desetina sati treba da se odmoderiraju postovi?

Zbilja deplasirano



@Jolanda

koji broker te zvao?, i ko je kupac?
unazad 3 godine na ovoj temi samo trkeljate gluposti….tako da molim Vas
[/quote

Mene je isto zvao broker, ima već dosta vremena, i rekao mi je da ima zainteresiranog kupca i ako hoću prodati dionice da ih stavim na prodaju na 3.600,00 kn. U to se vrijeme i trgovalo po tim cijenama. Trgujem preko POBA-e. U zadnje vrijeme me nitko nije zvao.

Ovdje djeluje kao da se praćka nateže, ne razumijem tko pri prodaji koristi skrivene naloge? Koja je svrha toga? Kužim pri kupnji jer najčešće glume jak bid ali ako želiš prodat čemu skriveni…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close