ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko mene moje stari oči dobro služe konsolidirano u kumulativu duplo veća dobit??
Ili onaj kaj je prosul po bidu vidi nekaj bolje?
A možda sam stara i čorava?

Upravo tako, konsolidirano je dobit 95% veća u odnosu na prethodno polugodište!

A cijena pala?

Tako je, nema pomaka zato jer nema likvidnosti, a doci ce i to. Najavljuje se da sa 2016 krece najduze razdoblje bull marketa u povjesti, i nema razloga da tako ne bude

nitko ne komentira drastično povečanje keša na računu?

dogodilo se slijedece, placeno je u ovom kvartalu 70 mil faktura od najveceg kupca, KNZM, a onda je taj novac proslijeden tamo gdje je potrebniji, pa su ti se upravo dani zajmovi povecali za tu cifru…

Eto, sada imamo vani KI kolika je TK, smjesno, mozda da, mozda ne, zavisi kako ko gleda:)

ZSE, I love it!


Najavljuje se da sa 2016 krece najduze razdoblje bull marketa u povjesti, i nema razloga da tako ne bude

ovo je ZSE….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

nastavno na post prije, sada su nam dani zajmovi 270 mil., ako povucemo paralelu sa 150 mil prije, dolazimo do toga da daju zajam po 7%, do sada smo imali 10,5 mil kamata godisnje, sada cemo imat 19,5 mil godisnje….

Zdravi mi budete!

Ste vidli kak ask presušuje.Ovi nervozni po bidu sipaju!
Sam po mal, bude vsve došlo na svoje!

Za neverovat![emo_novac][emo_novac][emo_novac]

Dobro pečem jajca!

Upravo to….prekrasno, moja omiljena pozicija sa 25% portfelja, i ovaj mjesec to dižem na nekih 33%

neko je opalil s ovih 16 kom i odma na bid dalekovoda….

pepe7

Neko opali po asku dvije dionice i odmah euforija

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Zamisli kako je jadan ZSE:), a mi se svi veselimo i malom koraku.

Veliki rizik, ali i moguća velika nagrada

ovdje rastu prihodi i dobit iz kvartala u kvartal. svaka cast imaocima.

New Report

Close