ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nakon duge borbe uspio nesto kupit…. stalno me neko preskakal… i stvarno je bio uporan

pepe7

to se i meni događalo kad sam kupovao. nekoliko dana ništa, postavim nalog, odmah me netko izlipari, i stalno tako. 12 kom sam kupovao 10-12 dana!

Hrvatska hrana preplavila police Mercatora

Da li to ima kakve veze s ovim papirčekom???

Dobro pečem jajca!

izašao fi! konsolidirano osjetni pad prihoda, smanjenje troškova, rast dobiti! sve u svemu status quo.

Kako može rast dobiti biti status quo, kao da su dobitnički FI uobičajeni na ZSE. Da je ZVZD na 8000 kuna, onda bi to bilo status quo.

Koliko mene moje stari oči dobro služe konsolidirano u kumulativu duplo veća dobit??
Ili onaj kaj je prosul po bidu vidi nekaj bolje?
A možda sam stara i čorava?

Dobro pečem jajca!

Zvijezda se kupuje u portfelju sada da kroz 2-5 godina kada dode red na nju, isto ko i Ledo naraste 100% u mjesec dana.


Kako može rast dobiti biti status quo, kao da su dobitnički FI uobičajeni na ZSE. Da je ZVZD na 8000 kuna, onda bi to bilo status quo.

Svaka čast!

Da je cijena barem dupla, onda bi bilo u skladu s izvješćem.
Netko je valjda krivo protumačio izvješće pa je prosuo po bidu.
Vidjet ćemo hoće li ubrzo zažaliti!

Ovako, uz njene fundamente i konstantno stabilno poslovanje, ova cijena je uistinu jako povoljna!

Baš me zanima dokle će biti tako.

zabrinjavajuće je što prihodi već godinama padaju konstantno…nešto kao HT

al je profitabilnost ista ili bolja…sta ce ti prihodi ako neznas upravljat troskovima, ovdje se jako dobro radi i to konstantno…

pitanje je samo vremena kada ce iskociti iz cipela na duplo vece razine

Sa ovakvim šugavim trgovanjem nikada, dionica je unutar 100 kuna već godinama.

Slažem se kolega ingroman…

Šugavo trgovanje do besvjesti…. kad bi barem netko od većih jačih imao mhuda pa da počisti do 3000 ima stotinjak dionica i u skali od 2800-3000 trguje se već godinama i svi hvataju 50kn razlike.

Od 3000 kn pa do 4000 nema tako reći prodaje!

Dok se ne pojavi netko veći-jači ovdje nema pomaka!!

Dobro pečem jajca!

New Report

Close