ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni nije tesko napisati kada gubim za razliku od nekih koji uvjek dobivaju…ali ovo je jedan od mojih najvecih promasaja uopce od kad sam na burzi..
Izasao bih vani ali bi cijena isla.dosta nisko…zato ukopan o cekam..
Pusiona

A BALVANA!!! :) :) :)


Meni nije tesko napisati kada gubim za razliku od nekih koji uvjek dobivaju…ali ovo je jedan od mojih najvecih promasaja uopce od kad sam na burzi..
Izasao bih vani ali bi cijena isla.dosta nisko…zato ukopan o cekam..
Pusiona

Kao da ti je ovo prvi put da ai je odvozio s 4000 na 2500. Sve super radiš samo voziš u kontra smjeru, a da bi zaradio noraš jeftinije kupit a skuplje prodat.

koja je ovdje perspektiva…jedino sto je u nekim prodavaonicama maknuo ulje dijamant koje je par kuna jeftinije od zvijezdinog…a koje je bilo pored zvjezdinog…pa su hrvati birali hoce li kupiti srpsko ili hrvatsko ulje a vlasnik isti…

Vidim da kupnje i nema…kako to?

kolege,

slobodan sam podsjetiti kako je dionica Zvijezde 28.listopada 2013.vrijedila 3970kn.
Eto, ni deset mjeseci kasnije vrijedi 30% manje.
Dali je ovo realna vrijednost dionce Zvijezde ili je podcjenjena ili pak precjenjena.
Cijenio bih komentare, hvala

Danas odrađena blok transakcija od 4430 dionica na 2950 kuna.

Nisam pravo ni vidjela,13.000.000 kn prometa.Valjda se gazda odlučio konačno za cijenu.Due dilligence odrađen odavno a i vrijme je da se malo pomakne ova stara gospođa, ajde nije starija od mene ali nije baš ni mlada.

Dobro pečem jajca!

bila je to OTC transakcija..vjerovatno je KBZ prodao, neznamo još kome, a kupac od petka kad je KBZ isto prodao 4.727 kom je Agram invest..dobro je podebljao poziciju..

U zadnje vrijeme gdje oni uđu to lijepo naraste.
Ušli su u LRH prije nego je narasla skoro 50%

Nemoj misliti na m2!

Kad su ušli u LRH?

Agram i Locusta invest su proljetos preuszeli paket od Royal mirovinskog osiguranja

Nemoj misliti na m2!

kakve su ovo sad kombinacije između KBZ i AGRAM INVESTA..
neki dan je AGRAM kupio od KBZ-a 4.727 kom, da bi dan poslije prodao 4.430 kom ponovo KBZ-u (samo to sad nije na osnovnom računu, već netko pod skrbničkim), a jučer smo imali tu OTC transakciju od 4.430 kom..
sad znamo da je prodao taj netko sa skrbničkim računom, i sad jedino moramo sačekati dva dana da vidimo koje kupac..
možda AGRAM INVEST ponovo..

New Report

Close