ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se po tom pitanju.
Zato svrha grafa nije valuacija niti jedne kompanije već samo prikazati povezanost ROE i PB. Dosad nisam tražio tu povezanost, ovo je prvi takav graf, pa me raduje što kod nas isto postoji povezanost kao i na stranim tržištima… možda ipak ima racionalnosti na našem tržištu.
[emo_smijeh]

Uskoro je glavna skupšitna Zvijezde i to je uvijek dobar izvor informacija, vjerujem da će dioničari tamo čuti razloge za pad prihoda i probleme s kojima se kompanija suočava kao i planove za budućnost.

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica

Slažem se, skupština je pravo mjesto za informiranje, no nažalost večina ovdje to izbjegava jer ako na skupštini ne postavite nikakvo pitanje nečete saznati ništa više nego što već piše i izvješćima uprave.

Dioničari nažalost najčešće ne znaju ni što i kako pitati.

Za ovu skupštinu svakako ima zanimljivih pitanja. Nažalost nisam siguran dali ću u srijedu biti u Zagrebu. Prijava se može poslati do četvrtka.

Posebno je zanimljivo pitanje prijenosa posebnih rezervi uz umanjenje nazad u revalorizacijske rezerve!?!?

Ja imam neke ideje zašto se to radi ali ne želim tu špekulirati.

Nemoj misliti na m2!


Ostalo mu je još jako jako malo….[emo_smijesak], a sve mi se nekako čini da kupac poznaje prodavatelja.
E sad..

Koliko još ima?

Gdje su nam burzovni stratezi bear and crudeoil? Samo danas opet -4%????


Gdje su nam burzovni stratezi bear and crudeoil? Samo danas opet -4%????

Pa evo trenutno sam u marini na palmizani vezan…dobro jedem dobro pijem..
U čemu je problem?

A BALVANA!!! :) :) :)

ništa, ništa samo vi uživajte kolega….pazite da se ne udebljate [emo_smijeh]

Ma znakovit je promet ;)))

Nemoj misliti na m2!


Ma znakovit je promet ;)))

Bolje je ovakav promet ako ste u kupnji, jer ako krene bilo kakav jači promet uz ovako mizeran broj dionica na prodaji, teško da bi se ispod 5-6000 kuna moglo nešto značajnije kupiti.


ZVZD je u silaznom trendu (kanalu) i vjerojatno u sljedećem periodu ide prema 2.600 kuna….

ne znam zašto su me pljuvali…sad će oporavak samo što nije….

next station 2400

bez komentara….

gdje je nestala kupnja?

New Report

Close