ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

P/S 0,32 3/12
P/E 9,48 3/12
P/B 0,36 3/12
BVPS 9.602,83 3/12
EPS 365,97 3/12


Ajde moja Zvijzdice,zasjaj na TK[emo_smijesak]

dobar spurijus [emo_palacg]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

izgleda da se budi ova uspavana ljepotica [emo_smijesak]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

ma najbolje su te u kojoj se puno ne galami haha
uskoro će se čuditi kako zašto ali tako je kako je

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@ffffffffffffffff

Ja ništa ne galamim, ako je to recept, šutit ću cijelu godinu, ha, haaaaa

beti

Ma milina. Tko je ono crtao h&s[emo_palacg].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Idemooooooooooooooooo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo šta kaže antun:Znate što je najveća tragedija ili komedija,kako god?To što su npr neki fondovi kupovali npr zvijezdu na 12-18 tis kn a nisu je prodavali u padu niti su je kupovali na 2600-3400kn ali niti je kupuju danas na 4200kn a npr ta firma ima danas bolje poslovanje,prihod,dobit -ma sve od trenutka kada su je oni kupovali?Morate priznati da je to jednostavno neshvatljivo,rubrika vjerovali ili ne?

Čim malo ojača bid, netko se prosipa. Čini se da ništa od ovog do izvješća, a onda ćemo vidjet.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Bid raste i prešao 4000[emo_smijeh][emo_smijesak]

….a ask onemoćao[emo_novac]….

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Moram priznati da sam više očekivao od izviješća Zvijezde nakon toliko kokodakanja kako je to zlatna koka s zlaćanim pokazateljima a osobito niskim pe eee. Mislim da bi ponajviše profotorala od cijelog Todexa kupnjom Mercatora, obzirom da joj je cijela proizvodnja za domaće tržište i tržište regije tj bivše države.

New Report

Close