ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mogao bi se desiti slican scenarij kao i na Ledu[emo_smijesak]

….a vid promet !!! Zadnji put je ovakav promet bio u 5.mj 2009[emo_plazi]

Nešto se kuha[emo_namigusa]

Ja sam s Leda prešao ovdje. Gdje ima dima imai vatre. To potvrđuje onaj kupac 100 komada po asku.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ako se kuha kao u prethodna 3 puta, onda je pravac jasan… [emo_namigusa]

Idemo natrag na 3500!?


Idemo natrag na 3500!?

Nadam se [emo_smijeh].
Pa sad čitam na onom drugom forumu da se ovakva količina dionica Zvijezde nije trgovala u zadnjih 3 godine ko jučer. Nadam se da ćemo još neko vrijeme tavoriti na ovim razinama.

Prebacivanje Agrokorovog maloprodajnog posla na Konzum nije prvi takav potez u koncernu. Nedavno je isto napravljeno i sa proizvođačem industrijskog sladoleda i distributera smrznute hrane Ledo, koji će nakon dokapitalizacije preuzeti vlasništvo nad Frikomom i kompanijom Ledo Podgorica.
http://hr.seebiz.eu/trgovina/agrokor-bez-idee-i-leda-u-novi-pohod-na-mercator/ar-50701/

p.s.slican scenarij je moguc i sa Zvijezdom.Dakle, moguc dokap!!!!!![emo_smijeh]

jel to neka selidba love iz leda u zvzd sada?
vidi ko kakav inverted h$s
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:head_and_shoulders_b

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

caccone@ moguce da,,,target cca 5000 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


caccone@ moguce da,,,target cca 5000 kn

sta cekas….kupuj
ja imam

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

pitanje prodavacima, zar nije logicnije pomicat ask prema dolje, prije nego se udari po bidu ? sa 3.700 po malo prema dolje..pa na 3.600..pa ako treba i na 3.550 ? nesto bi se skinulo, nema sumnje..
ovak je protrgovano 24 kom i to sve redom po bidu..prosjecna 3.515,56..

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

Ajde moja Zvijzdice,zasjaj na TK[emo_smijesak]

New Report

Close