ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisam, samo sam radio kratku inicijalnu analizu..

@Rohbau

Ima li na Beogradskoj burzi nekakvo standardizirano izvješće osim onih FA pokazatelja?

Nešto u PDF-u ili Exelu?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

nitko ne komentira istresanje do 3300, ja uzeo košaru zvzd-r-a i rado vam ih uvaljam nakon Q3 [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


nitko ne komentira istresanje do 3300, ja uzeo košaru zvzd-r-a i rado vam ih uvaljam nakon Q3 [thumbsup]

hm, moze se reci i da ces ti uvaliti nakon q3, a taj netko nekom drugom sljedece godine 🙂
ipak, nekoliko prodanih dionica nije neko istresanje pa mislim da se ne treba bojati.
moja prognoza je da bi ova godina za zvijezdu trebala biti odlicna, cijene proizvoda su rasle cijelo ljeto (dovoljno je vidjeti niz naslova u medijima – secer, ulje…). sto ce biti kasnije je pitanje. tu je i element mercatora, ako toda udje u sloveniju ove razine ce otici u povijest (s druge strane pojavilo se i malo spekulanata koji je mogu zatuci ako se to ne dogodi).
onda imamo i cijene sirovina koje su opet pocele rasti
(http://www.indexmundi.com/commodities/?commodity=sunflower-oil&months=120), a to moze imati ovakav ili onakav ucinak. kroz njihova izvjesca sam stekao dojam da im to sluzi ujedno i za opravdanje smanjenja i za opravdanje povecanja dobiti, ovisno o godini. jednom je uzrok povecanje cijene sirovina, a drugi put pad cijena gotovih proizvoda. nikad ne znas, ostaje da sam prognoziras i vidis da li si bio u pravu, he he

Koncern Agrokor ove godine očekuje četiri milijarde eura prihoda od prodaje, što je rast od pet posto u odnosu na prethodnu godinu, izjavio je danas u Beogradu izvršni potpredsjednik za poslovnu grupu Maloprodaja Ante Todorić.
U Srbiji, gdje posjeduje lanac trgovina Idea, Agrokor očekuje godišnje prihode od prodaje od otprilike 800 milijuna eura, rekao je Todorić na dvodnevnom skupu Management forum jugoistočne Europe.

Odbio je komentirati izvješća da će Agrokor dati novu ponudu za slovenski Mercator u nastojanju da proširi svoje maloprodajne operacije u regiji.

P/S 0,32 2/12
P/E 10,13 2/12
P/B 0,36 2/12
BVPS 9.599,49 2/12

Pametnom dosta

Odite u skdd, pa ćete imati što vidjeti. Neki drukaju a istovremeno prodaju.
Vrijedi im ohohohoh a onda prodaju .


Odite u skdd, pa ćete imati što vidjeti. Neki drukaju a istovremeno prodaju.
Vrijedi im ohohohoh a onda prodaju .

ma mislim da je lakse otici internet providerima saznati ip adrese i usporediti ih s log podacima korisnika foruma a onda jednostavnom multivarijatnom analizom s podacima skdd-a doci do onih koji prodaju a drukaju. svega se ovdje covjek naslusa [emo_vrtimise]

Idemo sa izvještajem.
Ovo ljeto su Francuski gosti tržili iskljucivo Francusku salatu od Zvijezde i vikali u jedan glas OH LA LAAAA[emo_namigusa][emo_smijeh][emo_smijeh]

i izvjestaj je vani…samo nedostaje reakcije

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kupnja kao 60 kom a u šutu po asku udrilo 100 kom.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Evo nešto se počelo događati i na Zvijezdi. Nakon dugo vremena konkretniji promet. Ja uletio danas, možda bude kakve akcije [emo_smijeh]

New Report

Close