ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to bi bio okidač za burzu samo takav, no ipak treba pričekati konačno rješenje jer sa slovenskim prijateljima nikad neznaš … iako ni njima ne cvatu ruže teško da će prodati todexu mercator. Ali opet naglašavam daj bože da se to dogodi

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kakve su prognoze, dokle bi ovo moglo potegnit u slučaju uspješnog preuzimanja Mercatora, knjigovodstvena vrijednost 8023 kune po dionici poslovanje u plusu.

Pa mogla bi potegnit…ako bude…barem do fer vrijednosti.
A ona je trenutno između 5500-6200.

[rolleyes]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Netko namjerno ruši sa jednom dionicom da jeftinije dokupi!

u….ro sam se s ovom dionicom.

Očekivano dobro izviješće, samo dionica ima vlastiti performance na burzi u stilu one-man-show.

Kvartalni prihodi porasli za čak 30 posto u odnosu na prošlu godinu
[shocked]

Polugodišnji prihodi porasli oko 15 posto.

Kvartalna dobit porasla preko 20 puta u odnosu na prethodni kvartal, tj polugodišnja dobit porasla oko 60-70 posto u odnosu na prethodno polugodište.

p/s i p/b su već bili bezobrazno niski zadnjih par godina…a sad su još nižim p/s bi trebao ovim pasti ispod 0,30.

I onda ljudi ne mogu naći podcjenjenu dionicu na burzi, ccc.

never surrender

svejedno TA kaže 2200kn

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


svejedno TA kaže 2200kn

Lupi Machete i ostane živ. Volio bi da mi on predoči crtkarije za svoj target, jer ako ćemo lupetati, ja tvrdim da TA upućuje da ovo ide na 10 000 kn.

http://www.hnb.hr/priopc/2011/hrv/hp14092011.htm

shefsale, 14.09.2011. u 16:08
PRIOPĆENJE ZA JAVNOST, 14. rujna 2011.
Sjednica Savjeta HNB-a

Na današnjoj sjednici odobreno je, također, stjecanje kvalificiranih vlasničkih udjela u temeljnom kapitalu Tesla štedne banke d.d., Zagreb većih od 10 posto tvrtkama Končar-Elektroindustrija d.d., Zagreb, i Zvijezda d.d., Zagreb, te udjela većeg od 30 posto Fondu za razvoj Republike Srbije, Niš.

Otkud i zašto ovo?
Valjda da se popravi – što bi reko kolega fotije – bilansa Zvezde
Ili je to "vraćanje duga" zbog Dijamant Zrenjanina i slično.
[huh]


http://www.hnb.hr/priopc/2011/hrv/hp14092011.htm

peromadjar, 14.09.2011. u 17:54
PRIOPĆENJE ZA JAVNOST, 14. rujna 2011.
Sjednica Savjeta HNB-a

Na današnjoj sjednici odobreno je, također, stjecanje kvalificiranih vlasničkih udjela u temeljnom kapitalu Tesla štedne banke d.d., Zagreb većih od 10 posto tvrtkama Končar-Elektroindustrija d.d., Zagreb, i Zvijezda d.d., Zagreb, te udjela većeg od 30 posto Fondu za razvoj Republike Srbije, Niš.

Otkud i zašto ovo?
Valjda da se popravi – što bi reko kolega fotije – bilansa Zvezde
Ili je to "vraćanje duga" zbog Dijamant Zrenjanina i slično.
[huh]
[/quote]

Još na ljeto je Zvijezda sudjelovala u dokapitalizaciji ove banke s 4 mil kn, a koliko se sjećam bilo je tu još naših firmi, Končar i Viro.

Inače planira se od ove banke napravit dobar proizvod, navodno se kroz par godina planira upeterostručiti kapital…

Sve u svemu interesantno ulaganje za zvijezdu, al me možda više od svega zanima šta planiraju radit ( tj šta su radili ) sa svom ovom zadržanom dobiti…bilo bi lijepo da iznesu planove, dividenda il nešto drugo…

never surrender

1. Zvijezda ulje
2. Jamnica mineralna voda
3. Zvijezda majoneza
4. Gavrilović paštete

Top brandovi u Hrvatskoj, a što mi imamo od toga – ovo nađoh na str 6.


1. Zvijezda ulje
2. Jamnica mineralna voda
3. Zvijezda majoneza
4. Gavrilović paštete

Top brandovi u Hrvatskoj, a što mi imamo od toga – ovo nađoh na str 6.

Po najnovijem istraživanju u prvih deset čak tri Zvjezdinih proizvoda:

1. Zvijezda ulje
2. Jamnica mineralna voda
3. Zvijezda majoneza
4. Gavrilović paštete
5. Milka
6. Orbit
7. Coca-Cola
8. Vindija Z’Bregov mlijeko
9. Franck čaj
10. Zvijezda stolni margarin

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close