ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sutra u dokup na nižim razinama

kolega ivano, jučer ste se smijali … kako danas stojite ?
vidim i da ste kupovali ujutro pa niste valjda ove na 3922 jer su 2 komada na 3801 moja i još jedna poslije također pa ispada da sam ja "branio" cijenu …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Danas stojim odlično…….
Evo baš pišem naloge……….
A vi kolega?

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A di su ovi šta bi rušili ………pa zaspa san na bidu………. [lol] [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

U par dana pala 10%,mogla bi još toliko kako se čini(barem)


kakvi tehničari, nakon 30% manje dobiti na godišnoj razini još se super i drži [bye]

A čini se da je svo napumpavanje cijene bilo u prazno, ja sam kupovao na (prosjećna) 3130, a prodavao na 3880-4180, a kolega ivano vi ste čini se zapeli malo i ismijavali me… [huh],
ma s obzirom na izvješće i tehničku dobro se i drži, govorio sam prije izvješća i ima mjesec dana da će do 4000-4200 da nevjerujem da će više, ali nema veze, čekam vas po mojoj procijeni na cca 3550… [thumbsup] [thumbsup]

lp

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Petrof @
[thumbsup]



kakvi tehničari, nakon 30% manje dobiti na godišnoj razini još se super i drži [bye]

A čini se da je svo napumpavanje cijene bilo u prazno, ja sam kupovao na (prosjećna) 3130, a prodavao na 3880-4180, a kolega ivano vi ste čini se zapeli malo i ismijavali me… [huh],
ma s obzirom na izvješće i tehničku dobro se i drži, govorio sam prije izvješća i ima mjesec dana da će do 4000-4200 da nevjerujem da će više, ali nema veze, čekam vas po mojoj procijeni na cca 3550… [thumbsup] [thumbsup]

lp
[/quote]

kolega petrof, rekao bi da se radije držite kupovanja padajućih noževa na lkpc, odmah ću vam reć da vas tamo čekam na 900-1000 kuna, al vidim da ste ipak prepoznali jednu dobru dionicu. Sretno, nadam se da će vam uletit puno dionica po 3500, uz puno sreće naravno.

never surrender

Smješni su mi ovi sa targetima i ciframa….
Bit će koliko bude a ja smatram da je zvzd kad se sve uzme u obzir….
Od sigurnisti investicije,fundamentalnih pokazatelja,sektora koji raste i sigurno će rasti…..
Povjesni minimum i dno od kojega je cjena narasla samo 25%……
Meni je zvzd odlično ulaganje….nekažem da nije bila i prije ali san bija zauzet sa nekim drugin dioicama…
Ali ovdje ulažem onaj dio love umjesto 3 stupa…..ovo je penzija…..
Na ovoj dionicic se nemože izgubit…
Osim ako nas strefi neki armagedon a onda smo svi pušing…..
Zato lagano ćokam i ćokat ću a vi sa targetima što prodate pa ćekate 100-200 kuna gori doli ste smješni……
Cmokač….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

kmhhhhhhh.
ovo bi moglo biti zanimljivo

http://www.poslovni.hr/vijesti/agrokor-u-tajnosti-priprema-neprijateljsko-preuzimanje-mercatora-172464.aspx


Smješni su mi ovi sa targetima i ciframa….
Bit će koliko bude a ja smatram da je zvzd kad se sve uzme u obzir….
Od sigurnisti investicije,fundamentalnih pokazatelja,sektora koji raste i sigurno će rasti…..
Povjesni minimum i dno od kojega je cjena narasla samo 25%……
Meni je zvzd odlično ulaganje….nekažem da nije bila i prije ali san bija zauzet sa nekim drugin dioicama…
Ali ovdje ulažem onaj dio love umjesto 3 stupa…..ovo je penzija…..
Na ovoj dionicic se nemože izgubit…
Osim ako nas strefi neki armagedon a onda smo svi pušing…..
Zato lagano ćokam i ćokat ću a vi sa targetima što prodate pa ćekate 100-200 kuna gori doli ste smješni……
Cmokač….

Koliko ja vidim cijena je cca 40 % veća od godišnjeg minimuma a povjesni minimum je sigurno ohoho niži…molim vas ne lažite. [sad]



Smješni su mi ovi sa targetima i ciframa….
Bit će koliko bude a ja smatram da je zvzd kad se sve uzme u obzir….
Od sigurnisti investicije,fundamentalnih pokazatelja,sektora koji raste i sigurno će rasti…..
Povjesni minimum i dno od kojega je cjena narasla samo 25%……
Meni je zvzd odlično ulaganje….nekažem da nije bila i prije ali san bija zauzet sa nekim drugin dioicama…
Ali ovdje ulažem onaj dio love umjesto 3 stupa…..ovo je penzija…..
Na ovoj dionicic se nemože izgubit…
Osim ako nas strefi neki armagedon a onda smo svi pušing…..
Zato lagano ćokam i ćokat ću a vi sa targetima što prodate pa ćekate 100-200 kuna gori doli ste smješni……
Cmokač….

Koliko ja vidim cijena je cca 40 % veća od godišnjeg minimuma a povjesni minimum je sigurno ohoho niži…molim vas ne lažite. [sad]
[/quote]

Padobranac……….
Govorim o 2008-2009 i dno dna je bilo cca 2750………..

lp

I izražavajte se malo kulturnije…….

tako je kolega robantiko!!malo kulture uvijek dobro dodje[thumbsup]

http://www.poslovni.hr/vijesti/agrokor-razmatramo-odluku-o-ukljucivanju-u-natjecaj-za-mercator-172487.aspx

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close