ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da slažem se sa vama vrime če pokazat. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Da kolege vidim da konkurencija uzima danak ,sve veča inflacija i nezaposlenost ljudi biraju ulja na akciji itd.Kao što rekoh po meni je logičnije 3800 iako je ito zamene dobro.Svjedoci smo prodaja dionica prije izvješča i velikih skokova.Pozdrav [cool]

Ajmo tehničari i ostali argumente….. [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

kakvi tehničari, nakon 30% manje dobiti na godišnoj razini još se super i drži [bye]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

hahahaha………
Evo netko pokušava rušit sa 15 000 kuna……

Ja + ZVZD……..

Ovo zastrašivači mislim da zajedno imaju 20 kom ZVZD……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Da se nebi prevarili kolega….. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Evo mene na 3550,05………….
Pa je zatucite ako imate sa čim………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

10 kom de stavite 500 ili 1000kom [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Pa već imam 50………to čuvam kad vi kupite pa ću ja malo rušit…….. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Evo mene na 3550,05………….
Pa je zatucite ako imate sa čim………

A rekli ste da neće do 3800…hm,hm,hm, poslije svakog ovakvog rasta mora uslijediti korekcija, pa ZVZD je prelazila bollinger moralo se ovo dogodit

Ja ću u ovim uvjetima čekati na 1600 ili ispod, budmo videli [thumbsup] [thumbsup]
lp

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


Evo mene na 3550,05………….
Pa je zatucite ako imate sa čim………

zašto tako nisko?!? pa prije 2 dana si se hvalio "jeftinim" kupnjama na 4100 [lol]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

Zanima me dali je i Bimal Brčko u vlasništvu Agrokora i vidim da ljudi kupuju ovo ulje. [huh]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Nisam nisko ali ako je oće rušit neka ruše………
ja i danas dokupio………

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close