ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


S obzirom na opću euforiju na todexu danas, od Belja i Leda, do Vupika i Žitnjaka, čini se da će sve firme zabilježiti enormnu dobit, a bilance će blistati sljedeći tjedan. [cool]

A ovaj lijep današnji promet nam kaže dobar dan, sutra ćemo izgleda debelo preko 4000. Stvarno je nevjerojatno da su ulagači toliko podcijenili vrlo solidnu dionicu. Pogotovo kad se uzmu izvedbe sličnih dionica. Kako god okreneš ovo vrijedi puno puno više, no čovjek ponekad od drveta ne vidi šumu.

never surrender


kakvo izvješće dolazi, to nitko osim Todorića ne zna. [smiley]
Kakvu će akrobaciju s financijama za kraj godine na cijelom Todexu ovaj put izmisliti… sjetite se samo ovogodišnjih kvartalnih i one rupetine u kratkotrajnoj imovini koja se odjednom iskazala…

pa on to mora raditi,mora napucati cijenu dionica ako želi ozbiljno zagristi u Mercator-to će mu biti kolateral za obveznice-sutra sve po redu- tilt:BLJE,LEDO,ZVZD,ZTNJ,KNZM,VPIK,JMNC..

Najpodcijenjenija todina dionica………..
Uzeo jučer samo 10 kom ……..
Žao mi je što nisam više……….
A i čini mi se da je ovo delux ……….netko tuče po asku ko sumanut………
delux ako jesi

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

valjda će se i ona dva OMFa sjetit da bi to lako mogli napucat UP do 5-6000 da im se iskrcam, a oni da sebi povećaju prinos [pray]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Pa kakvo iskrcavanje kolega pa ovo vrijedi barem 1 book a to je 8300 kn….
Jeste li normalni……
Pa pogledajte na koliko se trži ledo………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Pa kakvo iskrcavanje kolega pa ovo vrijedi barem 1 book a to je 8300 kn….
Jeste li normalni……
Pa pogledajte na koliko se trži ledo………

hmmm
nemoj uspoređivati babe i žabe…
Pogledaj povrat na kapital leda , pa onda zvzd…

zvzd NE vrijedi jedan book

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

A zašto je onda imaš u prtfelju………
Realno ZVZD je najpodcijenjenija od Todexa…..
dec majn opnjn….. [smiley]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ne kolega Ivano, nemam ZVZD u portfelju.
to je u redu , da je to vaše misljenje, ali da li je to realno, to je vec drugi par opanaka

Malo cu vam pojasniti neke stvari oko zvijezde

BvPs iznosi cca 8300 kn po dionici
Ukupne kapital i rezerve su oko 830 milijuna kn..

ROE zvijezde je cca 2,5 %

kako vi trenutno kupujete zvzd na 0,5 booka, sto daje racunicu da je vas povrat na kapital cca 5% godisnje, ili prevedeno to je p/e 20

ajmo na to dodati 20 % na prend, trzisni udio( koji pada) i stabilnu bilancu…
to je cca o,6 booka

sa ovakvim poslovanjem zvzd nema sta traziti iznad 5k ni u ludilu..

a sad ako ti mislis da vrijedi vise, obrazlozi zasto

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Evo upravo idem na ručak…..
Ovo zahtijeva malo duži odgovor…..a to mogu samo kad se dobro napapam…. [smiley]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Evo samo prije ručka nisam mogao odolit………
Poslovanje ZVZD se drastično popravilo…….
Vidjet ćete slijedeći tjedan……..
A to onda mjenja kompletnu sliku…… [smiley]
A i ovako nije loše……
A sad odoh na crni rižot…….. [wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Evo me sa ručka a i vidim da je cjena malo narasla…….. [lol]

Pvo ne osporavam da je LEDO dobra dionica…….
Ali trenutno je ZVZD puuuuuuuuuuuno bolja kupnja od LEDA….

ZAŠTO?
ZVZD
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=ZVZD-R-A

LEDO
http://www.mojedionice.com/fund/dionica.aspx?sifSim=LEDO-R-A

Slažem se sa vama ali meni je ovo puno relevantnije s tim kad znamo da cu se cjene uvjek pratile mada to naravno nemora ništa značit……..

Evo malo kraće……. [lol]

Dvi čaše plavca malog (plenković)…..i nije mi baš do pisanja……..
Ali u jedno sam siguran……ovo je bombončić…… [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A uz to pogledajte cijene roba i hrane…..
[lol]
Što mislite kakav će biti izvještaj?????
[wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close