ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očajan promet i daljnje klizanje cijene. Očekujem stagnaciju uz blagi pad. Izgleda da sam zaglavio tu na duže, ŠMRC [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Za utjehu,nisi jedini [undecid]


Zvijezda je i dalje debelo podcijenjena u odnosu na precijenjeni Ledo doći će opet vrijeme kojemu smo svjedočili kad je Zvijezdina dionica bila skuplja od Leda.

kolega šefe

Zvijezda je vec sada puno skuplja nego ledo…
A cijena dionice zvzd moze biti veca od leda jedino ako ledo bude radio stock split [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Očajan promet i daljnje klizanje cijene. Očekujem stagnaciju uz blagi pad. Izgleda da sam zaglavio tu na duže, ŠMRC [bye] [bye]

Ako si kupovao po 20 000 zaglavio si na malo duže, a ako si kupovao po aktualnim cijenama, nemaš brige, uskoro ćeš brojati zaradu, a s obzirom na potporu, klizanje prema dolje nije realno [thumbsup]



Očajan promet i daljnje klizanje cijene. Očekujem stagnaciju uz blagi pad. Izgleda da sam zaglavio tu na duže, ŠMRC [bye] [bye]

Ako si kupovao po 20 000 zaglavio si na malo duže, a ako si kupovao po aktualnim cijenama, nemaš brige, uskoro ćeš brojati zaradu, a s obzirom na potporu, klizanje prema dolje nije realno [thumbsup]
[/quote]

Ma prosjek mi je ispod 5 kila. Ali mislim da je ta cijena znanstvena fantastika bar do kraja 2011. A to mi je, burke, duuuugo….
BTW nekako ne vidim potporu o kojoj pričaš….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ako će ZSE ići gore, sumnjam da ćeš morati čekati 2011. za doći na nulu i zaraditi, pogotovo ako dokupom smanjiš ulaz. Pa ako nemaš gledalicu, ne možeš ni vidjeti potporu, a ako je imaš, mogao si primjetiti zadnjih tjedana branu na oko 3600 pedesetak, par puta i sto komada, a to je meni na našem nelikvidnom tržištu sasvim solidna potpora i brana ako se netko ne želi istresti, ali za sada nema takvih.


Ako će ZSE ići gore, sumnjam da ćeš morati čekati 2011. za doći na nulu i zaraditi, pogotovo ako dokupom smanjiš ulaz. Pa ako nemaš gledalicu, ne možeš ni vidjeti potporu, a ako je imaš, mogao si primjetiti zadnjih tjedana branu na oko 3600 pedesetak, par puta i sto komada, a to je meni na našem nelikvidnom tržištu sasvim solidna potpora i brana ako se netko ne želi istresti, ali za sada nema takvih.

Zavrijedio si sto od mene i potpuno si u pravu Zvijezda će vratiti staru slavu i cjenovno prestići precijenjeni Ledo. Drugo niti Ledo ne može rasti dok je Zvijezda ovako podcijenjena.

Šefe, dobrodošao. Vidim, opet si u elementu sa neuspješnim drukanjem. Gdje ti vidiš opasno rušenje dionice???? Ja vidim minus od 1,20%, puno manje nego neke dionice iz Crobexa danas. A to da ćeš Zvijezdu kupovati po 3000, nećeš, morati ćeš dati za nju ipak malo više, pogotovo s obzirom na cijenu prenapuhanog Leda.

na ZVZD se jučer i danas neko lijepo ukrcava s obnovljivim nalogom na 3.620


na ZVZD se jučer i danas neko lijepo ukrcava s obnovljivim nalogom na 3.620

Ili to ili jedva zaustavlja pucanje brane…vrijeme bu pokazalo [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ako pratite TOP10, onda je gotovo sigurno (a 100% ćemo znati u petak i ponedjeljak) da su to Plehaček i/ili Škojo.

Jučer i danas iskrcavanje na Zvijezdi jučer oko 100 – tinjak dionica a danas do sada oko 50 komada netko informiran izlazi.

New Report

Close