ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad vidjeh i mi smo ostali izvorni jamci – 475M €

http://www.poslovni.hr/vijesti/agrokor-zalozio-dionice-vrijedne-475-mil-eura-149220.aspx

smanjuje se minus.......



zanimljiv je i podatak da je 03/2009 najniža cijena Zvijezde bila 2700, a Leda 2500

Opet će Zvijezda u jednom trenutku prestići Ledo samo strpljenja. Pravo vrijeme je za dokup.
[/quote]
Ne znam bas KRAS,fulas kao i obicno.Uvijek ima onih koji su spremni prodati jeftinije ,a to im je trenutno i najbolja opcija.
Pogledajte samo omjer kupnje i prodaje.Nema druge opcije osim pada dionice ZVZD.

Koliko bi tek onda trebao padati debelo prenapuhani Ledo da ga ne štite fondovi koji su ušli na prevelikoj cijeni Ledo bi zaronio niže od Zvijezde. No Zvijezda je bila i uvijek će biti dobra dionica.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


zanimljiv je i podatak da je 03/2009 najniža cijena Zvijezde bila 2700, a Leda 2500

građevinari su opet na najnižim cijenama od prošle godine, tako da ne znam što ovaj balon od ZVZD drži ovako visoko na čak 3600 kn!? ZVZD bi se trebala vratiti na 2000 kn, iako je i to puno s ovakvom bijednom kupnjom od samo 19 (!!) komada, pa PUNT više ljudi želi kupiti nego ovu dionicu [embarass] [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


zanimljiv je i podatak da je 03/2009 najniža cijena Zvijezde bila 2700, a Leda 2500

Sve se kad tad vraća na staro opet će Zvijezda prestići prenapuhani Ledo.


Koliko bi tek onda trebao padati debelo prenapuhani Ledo da ga ne štite fondovi koji su ušli na prevelikoj cijeni Ledo bi zaronio niže od Zvijezde. No Zvijezda je bila i uvijek će biti dobra dionica.

Daj ne piši gluposti!
Nauci osnove vrednovanja dionica pa ce ti biti lakše u životu…
Zvzd ce ostati najmanji 30 ispod cijene leda, jer bolje ne zaslužuje svojim poslovanjem

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Koliko bi tek onda trebao padati debelo prenapuhani Ledo da ga ne štite fondovi koji su ušli na prevelikoj cijeni Ledo bi zaronio niže od Zvijezde. No Zvijezda je bila i uvijek će biti dobra dionica.

Ledo ce svakako padati,ne morate se brinuti oko toga,ali trenutno govorimo o zvzd.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/agrokor-konzum%2c-ledo%2c-zvijezda-i-jamnica-jamci-za-kredit-tezak-352-milijuna-eura,82117.html


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/agrokor-konzum%2c-ledo%2c-zvijezda-i-jamnica-jamci-za-kredit-tezak-352-milijuna-eura,82117.html

A male dioničar nitko ne pita…
Baš me zanima da se netko od malih dioničara javi u Zvijezda d.d. da mu budu jamac za gradit, jel bi pristali?

Ima li ovdje kakvih naznaka za dividendu [sad]hvala unaprijed

Tehnički,velike su šanse da zvzd dosegne cijenu i ispod 2700 kn.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ja vise vjerujem u konzum

New Report

Close