ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

23.04.2010 T: 20.04.10 Pros. cijena: 4.094,21
RB Dioničar Broj %
1. AGROKOR D.D. 51.977 51,84%
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 17.028 16,98%
3. INVESTCO D.O.O. 15.817 15,78%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 1.995 1,99%
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 1.856 1,85%
6. PBZ Croatia osiguranje OMF 900 0,90%
7. Raiffeisen OMF 420 0,42%
8. PBZ D.D. 283 0,28%
9. MUJKIĆ ŽELJKA 174 0,17%
10. ŠKOJO FRANJO 162 0,16%
UKUPNO 90.612 90,37%

4.5.2010. top 10 promjene:
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 17.0003 16,96% – 25

Da se nadopunim, nije mi drago što HFP dijeli HRVI ili braniteljima neke pakete dionica, niti mi je drago da su odlučili prodavati udjele manje od 25%(VLADA RH) pogotovo ne na ovaj način, da otpuštaju preko burze jer je nelikvidnost te ruše tržište. Ovdje su našli jednog kupca ali nešto je išlo i preko burze pretpostavljam kao i na drugim dionicama.
Dobro ovdje se radi tek od 5 komada atpl-r-a ali na zvijezdi 25 komada, HTPK(preko 7% podijelili invalidima), ZVCV, ZTNJk, BLSC,ISTT,JDPL,KNZM, KOEI, MLNR, te paradoksalno sada su počeli i ZAPI prodavati preko burze a nisu reagirali kad je bilo 300 kn više, javna ponuda i onaj ogromni nalog koji je trajao danima!!!

Prodavao je AZ OMF također neke dionice, te uz pad indeksa vani moguće je klizanje cijena.

Štednja je mudrost trošenja.


Stvarno dobro izvješće,ali nema reakcije.Prestrašno.

Reakcija će danas uslijediti izgleda da su veliki danas odlučili konačno podići i cijenu Zvijezde.



Stvarno dobro izvješće,ali nema reakcije.Prestrašno.

Reakcija će danas uslijediti izgleda da su veliki danas odlučili konačno podići i cijenu Zvijezde.
[/quote]

Je, da..
Dionica se prodaje od 4100 do 4300 već mjesecima.

Umalo 100 tisuća na otvaranju nije loše.

Možda netko čeka da se nakupi ask jer ovako sa 30komada cijena se diže 15%….

na 4300 sve prodajem...


Možda netko čeka da se nakupi ask jer ovako sa 30komada cijena se diže 15%….

Ova dionica sa samo jednom ozbiljnijom kupnjom može na 5.000 kuna samo je pitanje dana kad će se veliki na to odlučiti.

zaista nevjerovatno da se ne može naći kupac za ovaj paket HFP. Očito je procjena da će vanka indeksi još rasti, a tek kad se tamo akumulira i proda ići će ovdje pumpanje. 2011? 2012? 2013? Zvijezda mi je iznimno interesantna ali odluku da uđem u jaču poziciju ubija mi ova nelikvidnost.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


zaista nevjerovatno da se ne može naći kupac za ovaj paket HFP. Očito je procjena da će vanka indeksi još rasti, a tek kad se tamo akumulira i proda ići će ovdje pumpanje. 2011? 2012? 2013? Zvijezda mi je iznimno interesantna ali odluku da uđem u jaču poziciju ubija mi ova nelikvidnost.

Ja sam u više od 6 mjeseci, zarada nikakva, tu i tam se puknem na bid i na ask i zaradim za 2-3 bureka i jogurt. Unutra sam s 100k kuna, katastrofa, možda je fakat delux bio u pravo, ledo je delux, a ovo je škart klasa.

ode cijela burza u ocin

Ocito da ce doci do pada dionice Zvzd.
Kupnje uopce nema,ali mozda ce je biti kad cijena padne na 2.000 kn gdje joj je i mjesto.

ja vjerujem da će i zvzd-i doć zelenilo, nebi tribala padat više kad crobiu i americi dolazi obrat

tone i dalje….neki dan izašao na 4040kn sa većim minusom ….katastrofa…

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close