ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bravo ZVZD

Odlicno izvjesce

Bravo genijalni todorić
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVZD-fin2009-4Q-NotREV-N-HR.xls

A kaj sam govorio, ta dionica je jednostavno podcjenjena i ima maržu sigurnosti, sad već skoro 50%.
Vrijeme će reći svoje…

PB-0,5 x PE -12 = 6

što je puno manje od konzervativnih Grahamovih 20!
+najjači brend u Hrvatskoj!

jako jevtino i ja se čudim i ugodno sam iznenađen!

i ovdje nema niko da kipa ko na HDEL i BLJE!

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

zvijezda ima 6700kuna keša po dionici.
bravo za ove koji su prodali, sram ih i stid bilo!

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

evo, pomalo i ovdje kvaliteta dolazi do izražaja.
sigurno i polako, raste.
nije ni čudno nakon onakvog sjajnog izvještaja.sjaji Zvijezdo!

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


evo, pomalo i ovdje kvaliteta dolazi do izražaja.
sigurno i polako, raste.
nije ni čudno nakon onakvog sjajnog izvještaja.sjaji Zvijezdo!

Ubio nas veliki promet [thumbsup]

nekad je Zvijezda bila skuplja od Leda, ali većinu vremana su bili isti, što znači da zvijezda ima 50% prostora da naraste.
Belje je zbog izvješća skočilo 20%, a ZVZD koja je imala bolje izvješće, ni makac.
sramota

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


nekad je Zvijezda bila skuplja od Leda, ali većinu vremana su bili isti, što znači da zvijezda ima 50% prostora da naraste.
Belje je zbog izvješća skočilo 20%, a ZVZD koja je imala bolje izvješće, ni makac.
sramota

pričekaj da zvijezdu zapazi nekakav fondić i sa 100tkn digne ovu dionicu na 5300….pa da vidiš onda stanpedo onih koji je sada niti ne vide…

na 4300 sve prodajem...


zvijezda ima 6700kuna keša po dionici.
bravo za ove koji su prodali, sram ih i stid bilo!

A obveze



nekad je Zvijezda bila skuplja od Leda, ali većinu vremana su bili isti, što znači da zvijezda ima 50% prostora da naraste.
Belje je zbog izvješća skočilo 20%, a ZVZD koja je imala bolje izvješće, ni makac.
sramota

pričekaj da zvijezdu zapazi nekakav fondić i sa 100tkn digne ovu dionicu na 5300….pa da vidiš onda stanpedo onih koji je sada niti ne vide…
[/quote]

nevjerojatno je da ovoliko zaostaje za ledom, a ima bolje fundamente

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!




nekad je Zvijezda bila skuplja od Leda, ali većinu vremana su bili isti, što znači da zvijezda ima 50% prostora da naraste.
Belje je zbog izvješća skočilo 20%, a ZVZD koja je imala bolje izvješće, ni makac.
sramota

pričekaj da zvijezdu zapazi nekakav fondić i sa 100tkn digne ovu dionicu na 5300….pa da vidiš onda stanpedo onih koji je sada niti ne vide…
[/quote]
nevjerojatno je da ovoliko zaostaje za ledom, a ima bolje fundamente
[/quote]
[lol] [lol]

Zvijezda:
P/S 0,48
P/E 14,18
P/B 0,53

Ledo:
P/S 1,28
P/E 14,01
P/B 2,17

i šta je toliko smiješno? [bye]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

Historicar, ajde za usporedbu (imam obje dionice, premda Zvijezde malo u usporedbi sa Ledom, pa sam relativno objektivan) uzmi zarade po dionici u zadnjih 5 godina ili još bolje 10 g. (www.mojedionice.com) i vidi kolike su bile ukupne zarade po dionici. Nakon toga ne bi trebalo biti više dileme oko fundamenata i zašto je tolika razlika u cijeni.
Snaga zarađivanja, rast kapitala i novčani tok su bitno drugačiji i zato tolika razlika u cijeni.

New Report

Close