ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šuti i čekaj….20.05 pa onda skači do plafona .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


šuti i čekaj….20.05 pa onda skači do plafona .

što je 20.05?

Ma ljudi će uvijek jest..kužiš..Ja si uvijek spečem jaja na ulju zvijezde i to je to.

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

ova dionica nezaustavno pada i pada…..

na 4300 sve prodajem...


ova dionica nezaustavno pada i pada…..

Biti će da je nekome poznat rezultat poslovanja [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ludilo brale,još samo 9 na kupnji [lol] [lol] [bye] [bye] [cry]ne znam da li da plačem ili da se smijem


Ludilo brale,još samo 9 na kupnji [lol] [lol] [bye] [bye] [cry]ne znam da li da plačem ili da se smijem

udri brigu na veselje….sad si postao (ono što nitko ne voli čuti) dugoročni invetitor [lol]

na 4300 sve prodajem...



Ludilo brale,još samo 9 na kupnji [lol] [lol] [bye] [bye] [cry]ne znam da li da plačem ili da se smijem

udri brigu na veselje….sad si postao (ono što nitko ne voli čuti) dugoročni invetitor [lol]
[/quote]
Biga je to sam i tako i tako uvijek se navučem na neke pametne dionice [embarass]

Bravo ZVZD

Odlicno izvjesce

Bravo genijalni todorić
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVZD-fin2009-4Q-NotREV-N-HR.xls

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

a pad prihoda, a rast dobiti uslijed jakog rezanja troškova i otpuštanja? gdje je razlika u odnosu na belje? [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

e pur si muove…

na 4300 sve prodajem...

Nema više jeftinog dokupa, zasada [cry]

New Report

Close