ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dešava se to da prodavači ne daju jeftin dokup [angry]

Zvijezda je uvijek bila brat blizanac Leda i razlika je bila oko 500 kuna a sad je puno veća što nam govori da je kupovina dionica Zvijezde jedan od mudrijih poteza. Veliki kad odluče dići će dionice Zvijezde u trenu.

O tvrtki – Čepin uljara
Radnici žele Zvijezdu
Uljara zapošljava 230 radnika i posluje s gubitkom niz godina. Ukupan prihod u 2008. iznosio je 300 milijuna kuna uz gubitak od 24 milijuna kuna. Uprava i sindikat zalažu se da je preuzme Agrokorova Zvijezda.
Želi li Todorić ove radnike? [smiley]

Sve što je preuzeo Todrić uspravilo se na noge a bilo je na koljenima tako da bi za radnike iz Čepina bio odličan ulazak u Todino carstvo. Samim tim preuzimanjem doći će i do većeg skoka cijene dionice Zvijezde.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-investitori-ne-vjeruju-gradevincima%2c-ali-todoricu-da,68185.html

izgleda da se to ne odnosi na ZVZD…

na 4300 sve prodajem...

Strpljen – spašen rekli bi u narodu [rolleyes]

Zvijezda će lagano za Ledom nema greške.


Zvijezda će lagano za Ledom nema greške.

mislim da još mnogi nisu shvatili koliko će godišnje skočiti prihodi kada Toda preuzme Mercator. Ulja, margarini, majoneze sve na policama gdje dosad nisu bili, novi milijuni kupaca. Masivna ekspanzija. Ako dođe do preuzimanja tipujem na 10.000 veoma brzo, i Ledo i Zvijezdu. S time da mi je Zvijezda interesantnija jer je trenutno mnogo niže i zapostavljena.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Strpljen – spašen rekli bi u narodu [rolleyes]

Evo strpit ću se,uletio malo prije neki dan čisto da isprobam ali nije interesantna dionica(slaba likvidnost) [sad]


Zvijezda će lagano za Ledom nema greške.

Zvijezda će za Ledom ali u zamrzivač [undecid]odkad sam uletio prije(20 ak dana)protrgovano20-30 dionica i to u kontra smjeru [bye]

Ovi s aska spuštaju cijenu kao u spustu,a sa 161 kom bi cijena skočila 200%,ludilo od dionice,ne ulazite ovamo ako želite sebi dobro(držim se one ;ne želi drugom što ne želiš sebi) [bye] [bye]

Evo danas potvrde za sve što sam pisao ovih dana i prošao dežurni pa podijelio jedinice(a nažalost bio u pravu) [bye]

New Report

Close