ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da je Zvijezda treća po redu za eventualnu prodaju od strane Agrokora. Po plugodišnjem izvještaju
BV je 8070 kn(valjda nisam pogriješio). Alo znalci, jeli tu treba dati neki diskont ili premiju.

klodovik


Vidim da je Zvijezda treća po redu za eventualnu prodaju od strane Agrokora. Po plugodišnjem izvještaju
BV je 8070 kn(valjda nisam pogriješio). Alo znalci, jeli tu treba dati neki diskont ili premiju.

Brzo će ona na svoju pravu cjenu.

15 dana bez nijednog komentara. Danas u lijepom plusu. Uskoro i preko 5,000.

..........................................................................................

Evo 20 dana komentara ni, a mi 8% gori.

Lipo, lipo.

Treba popuniti gap za ledom. Ko ne vjeruje nek si stavi graf o kretanju cijene te dvije perjanice i vidit će, progledat će. Jer istina je svuda oko nas.

MatLalic2 @ ovo se netko prestrasio da ce ekipa prec sa leda ovdje pa pokupio prije [lol] [lol] [lol] samo se najavilo drukanje i odmah po asku [rolleyes] pa tko kaze da forum ne radi [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jednostavno, ovo je očekivano, zvzda 5.150,00 za danas dosta, ajde možda još mrvu gore, a sutra molim 6.000,00 jer ipak treba popuniti fundamentalni gap za ledom, a i marža sigurnosti je tu 20%.
A i dionica nije još tolko zdrukana, odatle tih 20%.

lijepi i pomalo očekivani rast danas. Predugo je mirovala ova dionica. Još malo pa će i izvješće. Sunčani dani su na vidiku. =)

..........................................................................................

Odlično, fundamentalni gap se povećava, a marža sigurnosti je narasla na 25+ u odnosu na ledo, hehe sad je odnos zvzde i leda, ko leda i nestlea. Jako sam sretan danas.

vratio sam se u zvzd-u,jer ovo kad je crobex u crvenom , a ona na +7,55% smrdi samo na dobro.ne želim ni razmišljat šta će biti kad crobex okrene u zeleno.Naravno da za Ledom ide Zvijezda,samo je ona ipak manje skočila od leda,stoga bi trebala rasti da ga sustigne(moje mišljenje)

Opet isto crobex u crvenom i to 1,58%,a agrokorove perjanice u zelenom,svaka čast, ko ju sad prodaje,nije pečen [lol]

Margarin se umorio?, ponestalo prodavača….

lijepo zvjezda radi nema kaj [thumbsup]

New Report

Close