ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene nema niti na kupnji niti na prodaji dečki.

Nešto sam povratio nazad oko 3500-3600 i sad mi odgovara sve, i pad i rast.
Tu se prave brane niti nesmije postaviti, odmah se ohrabre kupci.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Meni izgleda da ovdje jedni drugima prodajemo Zvjezdicu…a nije ni čudno …koliko je likvidna…:)

na 4300 sve prodajem...


Meni izgleda da ovdje jedni drugima prodajemo Zvjezdicu…a nije ni čudno …koliko je likvidna…:)

Istina kolega!

Likvidnost je postojala samo onda kada sam počeo svojevremeno lupati po asku i time inicirao i realizirao neke od pozitivnih blokada.

Nadam se da vam je jasno što treba činiti!

Pozdrav društvu s palube ATPL!



opet je netko bio jako ljubazan i kupio moje 4 ZVZD jucer na 3849.

ajde, da cujemo , tko je bio dobri kupac?

[proud]

Kad gledam danas, fala ti od srca kaj si mi ih prodal.
Fala druže trejderu.
[/quote]

drago mi je.
ja volim da svi zarade.
[smiley]

Daj nek mi netko gurne 3 kom. po 36xx…
Hvala

smanjuje se minus.......

stiglo izvješće http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVZD-fin2009-1H-NotREV-N-HR.xls

kvartalna dobit povećana za 82%, kumulativna za 61% u odnosu na prošlu godinu.
zahvaljujući znatnim smanjenjem stavki rashoda,
3. Materijalni troškovi
9. Ostali poslovni rashodi
prihodi su uglavnom isti kao i prošle godine.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

[thumbsup]
RAST
Zvijezda: Prihodi manji, ali neto dobit skočila 61,4%

Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Zvijezda je u prvih pola godine ostvarila neto dobit od 16,05 milijuna kuna što je čak 61,4 posto više nego u istom razdoblju prošle godine kad je čista zarada iznosila 9,9 milijuna kuna.

U drugom kvartalu neto dobit iznosi 10,47 milijuna kuna gotovo dvostruko više u odnosu na isto lanjsko razdoblje. Poslovni su prihodi u pola godine iznosili 422,4 milijuna kuna i bili su 3,1 posto manji u odnosu na isto razdoblje prošle godine. Smanjili su se i poslovni rashodi i to 4,9 posto u odnosu na isto lanjsko razdoblje.

Razlog visokog rasta dobiti nalazi se u činjenici da je u prvom kvartalu prošle godine Zvijezda (ZSE:ZVZD-R-A) rušila staro skladište čija je neotpisana vrijednost iznosila 5,29 milijuna kuna, a u ovom polugodištu tog troška nije bilo.
[thumbsup] Dionica Zvjezde uz dionicu Leda obećava dobru zaradu svakako ju je poželjno imati u portfelju. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Da, ako je se kupi ispod 3000, a tu je ja i čekam

Hell is Empty and all the Devils are Here


Da, ako je se kupi ispod 3000, a tu je ja i čekam

Slažem se kolega to je isto kao što ja čekam IGH na 1.800 i Atlansku plovidbu na 500 kuna.


Da, ako je se kupi ispod 3000, a tu je ja i čekam

nhf … ali ne vidim ni jedan nalog ispod 3000 [undecid]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


stiglo izvješće http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVZD-fin2009-1H-NotREV-N-HR.xls

kvartalna dobit povećana za 82%, kumulativna za 61% u odnosu na prošlu godinu.
zahvaljujući znatnim smanjenjem stavki rashoda,
3. Materijalni troškovi
9. Ostali poslovni rashodi
prihodi su uglavnom isti kao i prošle godine.

izvješće čisto ko suza, bravo.
Veliko smanjenje mat. troškova.

Neka to ponove još jedno ili 2 kvartala znaći da je trend.
Onda cijena na burzi niti u kojem slučaju nebi smjela biti ispod 10 000.
Ne zaboravimo da je PBZ CO kupovao po 17 000 – 18 000 na burzi, sadašnja cijena na burzi je 3 600.
Hm… [thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/zvijezda-prihodi-manji%2c-ali-neto-dobit-skocila-61%2c4%25,52213.html

Prihodi manji, ali neto dobit skočila 61,4% [thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close