ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato si ti tu da to prepoznaš. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

po ocjenama koje dobivaju afirmativni postovi za zvijezdu, cini se da netko ovdje zeli da zvijezda jos padne jer sjedi u cashu ili je jeftino prodao…
to je dobar znak.

[thumbsup]


po ocjenama koje dobivaju afirmativni postovi za zvijezdu, cini se da netko ovdje zeli da zvijezda jos padne jer sjedi u cashu ili je jeftino prodao…
to je dobar znak.
[thumbsup]

Smješno, evo recimo ja ne želim da zvzda ode gore, jer želim da prvo skoči atpl na recimo 1250-1350, da prodam dignem 30 više keša i onda kupim zvzdu koja se nebi ni makla s 3500.

Znači niti sam u kešu, niti sam jeftino prodao, razmišljam čist logično, jer sjećate se onog rasta od prije mjesec, 2?
Nije sve raslo isti dan kolega…

Na Zvjezdani, iz dana u dan, jedino što raste: je broj postova na ovoj temi.

A što je s dionicom i njenim prometom?

doci ce promet.
netko se grdo zeznuo kaj se iskrcao na 3500-3700kn jer se iskraco na donjem bolingeru tj na ispadanju iz donjeg bolingera.
po TA zvijezda nije smjela ispod cca 3700 jer to je maximalni retrace (66%) od rasta sto smije postici.

treba gledati grafove….

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 51.977 51,84 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 17.017 16,97 Osnovni račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 15.817 15,78 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.931 1,93 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.779 1,77 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 900 0,90 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.D. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 420 0,42 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 366 0,37 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 235 0,23 Skrb. račun
10. ĆORIĆ DANKO 183 0,18 Osnovni račun
Ukupno: 90,39

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





@ tigrus

Bojim se da ćeš morati prodati to po 3 500, nemoj reći da ti nisam rekao..
Dok još ima bida !

Sličnog sam mišljenja …
Pa sad kad vidim samo smo nas 3-4 na bidu , a znam i koji …
ovo po 3100 držim neozbiljnim K.
dobro bi bilo da se pojavi kakav kit jedno 50tak kom…najbolje MF

[/quote]

Vraćam se kada bude na 2000, ako mi se bude dalo! [proud]
[/quote]

dajte Vas trojica malo pogledajte graf ZVZD-R-A.

ako se dobro sjecam, zadnji put kad sam se poceo muvati oko Zvijezde vrlo brzo je odletila malo manje od 100% u plus.

sto mislite, koliko ce ovaj put odletiti u vis?

inace, na crobex 1250 – ZVZD je bila 2750
sada, na crobex 1900 – ZVZD je 3500.

malo podcjenjeno?
[bye] [cool]
[/quote]

dobar dan decki!

evo me malo opet kod Vas…

prodao sam svoje 2 zvijezde na 3977,05kn.
zarada oko 600kn, tj oko 8%.
biti ce za 50tak bureka i 50tak jogurta.

aj vidimo se….

ps. prijateljski savjet – gledajte grafove i niti u kojem slucaju ne prodajte ZVZD kad ja pocenem pisati na ovoj temi.

[smiley] [wink]

Tigrus ,

Ja imam još ZVZD kupljene po 2800 kn …
Drugačije ulažemo , tebi je 10% dosta ja npr. čekam 100%..pa niti tada ne prodam …jer kao čekam onda 150%..
Nekažem da sam bolji inv. od tebe , jer imam još LEDA po 7650 kupljenog i INGRe od 120 kn …[cry]

Ovaj koji je kupio po 3999 neznam , očekivao sam da MF skuplja po malo i da će kupit danas sve do 4k ..
Vidjet ćemo …Od nas s foruma nitko nije ziher …jer ako je na bidu prvi 3600 , mi ga preskačemo max. 10tak KN…
Velikim nalogom na bidu ovdje se za razliku od LEDA i dosta drugih nije skupilo ništa jer mislio ti ili svi mi bilo što
bar se slažemo da dionica ZVZD ipak nema puno na tržištu (na ovim razinama)…..

smanjuje se minus.......

Nego da te pitam … Već na bidu preskačeš prvog … [wink]

smanjuje se minus.......

@goldy

nema me na bidu jer sam vec kupio IGH za 3700kn i nikad ne preskacem naloge.
samo podebljam prvi.

pitaj kolegu koji je "rusio" cijenu i prodao 3 ZVZD zajedno samnom.

ps. ovo kaj si kupio za 2800 si trebao prodati za 5500 kad je bilo.
to je bilo vidljivo iz aviona, kao sto je bilo vidljivo da je ova milijarderova prodaja po 3500 katastrofalana pogreska.



@goldy

nema me na bidu jer sam vec kupio IGH za 3700kn i nikad ne preskacem naloge.
samo podebljam prvi.

pitaj kolegu koji je "rusio" cijenu i prodao 3 ZVZD zajedno samnom.

ps. ovo kaj si kupio za 2800 si trebao prodati za 5500 kad je bilo.
to je bilo vidljivo iz aviona, kao sto je bilo vidljivo da je ova milijarderova prodaja po 3500 katastrofalana pogreska.

Sve ovisi kako promatraš stvari.

Moji živci nemaju cijenu u kunama.

Znam da je 3500 ispod cijene, ali nisam se više htio njome baviti, a tada treba samo malo kirurgije i stvar je riješena.

Zaista mi je dop….. čekanje da se neko pokrene!

Radije se igram s ATPL-om: neki dan sam iza devet sati nakrcao bid sa nalozima; pa su se neki čudili, zašto je otišla na 1160,00.

100.000,00 Kn na ovom jadnom tržištu je dovoljno za usmjeravanje trenda pojedinoj dionici;

probajte, zabavno je! [thumbsup]




@goldy

nema me na bidu jer sam vec kupio IGH za 3700kn i nikad ne preskacem naloge.
samo podebljam prvi.

pitaj kolegu koji je "rusio" cijenu i prodao 3 ZVZD zajedno samnom.

ps. ovo kaj si kupio za 2800 si trebao prodati za 5500 kad je bilo.
to je bilo vidljivo iz aviona, kao sto je bilo vidljivo da je ova milijarderova prodaja po 3500 katastrofalana pogreska.

Sve ovisi kako promatraš stvari.

Moji živci nemaju cijenu u kunama.

Znam da je 3500 ispod cijene, ali nisam se više htio njome baviti, a tada treba samo malo kirurgije i stvar je riješena.

Zaista mi je dop….. čekanje da se neko pokrene!

Radije se igram s ATPL-om: neki dan sam iza devet sati nakrcao bid sa nalozima; pa su se neki čudili, zašto je otišla na 1160,00.

100.000,00 Kn na ovom jadnom tržištu je dovoljno za usmjeravanje trenda pojedinoj dionici;

probajte, zabavno je! [thumbsup]
[/quote]

Mili , u kojoj si dionici dočekao ovu vijest [bye] …osim ZVZDane sve su u banani….
3800 pa to je dalje 8,5% od cijene na koju si izašao …
Zbilja ovih papirića nema puno…. [wink]

smanjuje se minus.......

New Report

Close