ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova tema bez Bananka, izgleda kao da nismo u recesiji!

He he, još Vas pomalo "kljukam", ništa naglo, da se ne bi naglo ugojili! [cool]

Zanimljivo,ZVZD kupnja i prodaje izjednačene???

Previše je ovdje u Hrvatsku stiglo "špekulativnog" kapitala, naročito se to da primijetiti na srednje likvidnim dionicama. Zapravo na takvim dionicama se "prosječnim" prometima da se najviše "špekulirati". Osobno se sve sigurnije osjećam dok prelazim lagano u "keš" stanje, naročito na dionicama na kojima izvlačim oko 30% zarade. Jedna od takvih je i Zvijezda. Tko voli da reskira sa "špekulacijom" daljnjeg rasta – širom su mu otvorena vrata! Pozdrav i pamet u glavu. Novac na burzi je teško zaraditi, ali zato jako brzo ostanete bez njega. To je savjet naročito "nikovima" koji su se pojavili početkom ove godine i puni su "entuzijazma". [proud]

Danas na kraju dana, nije me sramota "priznati" da mi je polovica portfelja u kešu. Ostale su mi samo dvije dionice firmi koje je i onako zbog totalne nelikvidnosti tih dionica trenutno nemoguće prodati. Svim "bikovima" želim ugodnu "trku", mene je uhvatio "ljetni san" i "slatke brige". Čujemo se
najesen, do tada bananarama ide na zasluženi odmor. Pozdrav!





Iskreno rečeno ne kužim se baš u "zastave", "svijeće" i TA, ali zato mi je BA jača strana. Ako budem morao sutra ponovno "loviti", već sam danas "napikiro" jednu prehrambenu koja se već duže vrijeme "vrti u mjestu", a promet svakim danom raste. Nije teško pogoditi koja je, al da ne ispadne "druk", prećutat ću! Želim Vam i sutra proboj novih "targeta", jer sretan sam jedino kada su i drugi sretni!
Moje osobno očekivanje za sutra je "hlađenje" tržišta, puno ovisi i od toga da li se cijela HT dividenda već "ispucala", ili možda još ima pokoji "metak u cijevi! [thumbsup]

iskreno, malo mi te je zao sada….
ali kako nisi skuzio kome prodajes svoje dionice?

pa uvijek je bitno tko kupuje dionice….
[/quote]
He he, i danas malo tržim po 4300. Još se "gromada" nije otopila. Da mi neko pričao da ću prodavati u ovoj krizi i po ovoj cijeni, mislio bih da je "prolupao". Zahvaljujem kupcima usrdno! [cool]
[/quote]

pa ne znam bas…
ja se ne bi pretjerano zahvaljivao…
ide ti ovo jos vise.
[/quote]

bravo majstore


Danas na kraju dana, nije me sramota "priznati" da mi je polovica portfelja u kešu. Ostale su mi samo dvije dionice firmi koje je i onako zbog totalne nelikvidnosti tih dionica trenutno nemoguće prodati. Svim "bikovima" želim ugodnu "trku", mene je uhvatio "ljetni san" i "slatke brige". Čujemo se
najesen, do tada bananarama ide na zasluženi odmor. Pozdrav!

sta ti je "denial"….
ovo je krenulo prema gore, a mi odradujemo retrace….

u zadnje vrijeme su mi fine bananice…
njam, njam…
[cool]

Proučavam komentare od kolege tigrusa. Napisao je za godinu i pol preko 3200 komentara, i od njega bi se moglo očekivati da napiše nešto kvalitetnije od ovoga što stalno ponavlja "ide to još gore" i sl.
Po meni bi to moglo i dole. Rohatinski je lijepo rekao što nas očekuje za par mjeseci. Prije godinu dana ga nisam poslušao, i zata sam pretrpio dosta gubitaka. Ovaj puta ću poslušati. Raja se malo zaigrala, a iskusniji su digli ljestvicu i pomalo "čupaju".
Drukeri neka drukaju, a i ja ću u bežaniju, kao kolega bananarama koji je barem iskreno iznio svoje mišljenje i razloge izlaska bez "ide to gore" ili "ide to dole".
"Analitičari upozoravaju da je malo iznenađujuće kako nakon dva rezanja kreditnog rejtinga dionice u Hrvatskoj i dalje rastu, pa dobitnosne prodaje sljedećeg tjedna ne bi trebale predstvljati iznenađenje."
[embarass]


Proučavam komentare od kolege tigrusa. Napisao je za godinu i pol preko 3200 komentara, i od njega bi se moglo očekivati da napiše nešto kvalitetnije od ovoga što stalno ponavlja "ide to još gore" i sl.
Po meni bi to moglo i dole. Rohatinski je lijepo rekao što nas očekuje za par mjeseci. Prije godinu dana ga nisam poslušao, i zata sam pretrpio dosta gubitaka. Ovaj puta ću poslušati. Raja se malo zaigrala, a iskusniji su digli ljestvicu i pomalo "čupaju".
Drukeri neka drukaju, a i ja ću u bežaniju, kao kolega bananarama koji je barem iskreno iznio svoje mišljenje i razloge izlaska bez "ide to gore" ili "ide to dole".
"Analitičari upozoravaju da je malo iznenađujuće kako nakon dva rezanja kreditnog rejtinga dionice u Hrvatskoj i dalje rastu, pa dobitnosne prodaje sljedećeg tjedna ne bi trebale predstvljati iznenađenje."
[embarass]

ne kazem to ja.
to govore grafovi a ja sam prepricavam ono sto vidim na grafovima.
TA je zakon!

Jel ima tko današnje transakcije

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Danas sam prodao i odmah kupio ZVZD. Neznam koji mi je radim za brokere

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

4. iz top 10 i dalje dokupljuje:

Važeći podaci za uredovni dan 22.05.2009

1. AGROKOR D.D. 51.977 51,84%
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 17.017 16,97%
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 15.817 15,78%
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.785 1,78%
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.723 1,72%
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D… 900 0,90%
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠ… 420 0,42%
8. PBZ D.D. 361 0,36%
9. PBZ D.D. 236 0,24%
10. ĆORIĆ DANKO 183 0,18%

Važeći podaci za uredovni dan 25.05.2009
1. AGROKOR D.D. 51.977 51,84 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 17.017 16,97 Osnovni račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 15.817 15,78 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.825 1,82 Skrb. račun + 40
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.723 1,72 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 900 0,90 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.D. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 420 0,42 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 361 0,36 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 230 0,23 Skrb. račun
10. ĆORIĆ DANKO 183 0,18 Osnovni račun

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close