ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa bile bi da bi ga preuzeli vjerovnici, a dioničari ostali bez svojih udjela. No, nije mi to vjerojatan scenarij jer Agrokor ima manjinski paket gledajuci ukupan kapital. Medjutim, ne znam koliko su osim tog paketa eventualno dužni Agrokoru i da li on kroz moguća potraživanja može preuzeti natpolovično vlasnistvo. Treba pregledati tražbine vjerovnika u predstecajnoj pa se primiti računanja, ako su Agrokoru ili nekom iz grupe dovoljno dužni.


Bolje bi bilo da pripazite da Zvcv ne bude u nagodbi…

Za sada Agrokor ima manje od 25 posto od ukupnog broja dionica pa ne podlježe lexu i izvarednoj upravi ali nikad se nezna koliko im još duguju

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Ja mislim da su Zvečevo i Agrokor zaslužili jedno drugo – sjajne tvrtke, sjajni vlasnici, sjajni partneri, sjajne perspektive (londonske)

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nemaju više izbora,sada moraju nači partnera. Rekli su da ponovno stavljaju u funkciju mljekarsku farmu zna li netko što je sa time? Zna li tko što je sa Lastom?

Agrokor je vlasnik serije B od samog pocetka. Istina posredno.


Nemaju više izbora,sada moraju nači partnera. Rekli su da ponovno stavljaju u funkciju mljekarsku farmu zna li netko što je sa time? Zna li tko što je sa Lastom?

Sta je bilo?

Propala je… https://www.google.hr/amp/s/www.klix.ba/amp/170306077

Ko i Zvečevo, još gore. Ja ne vidim neke budućnosti oko Zveceva. Jedino sto ima vrijednost jest brend Mikado i to je otprilike to.

Danas hodam po Mulleru i gledam inozemne slatkiše: Mars, Lindt, Ferrero, Milka, Mirabell, Ritter, Manner… Jedino je Kras dobro zastupljen i nešto malo Kandita. Sve ostalo tesko da ima ikakve šanse.



Nemaju više izbora,sada moraju nači partnera. Rekli su da ponovno stavljaju u funkciju mljekarsku farmu zna li netko što je sa time? Zna li tko što je sa Lastom?

Sta je bilo?

Propala je… https://www.google.hr/amp/s/www.klix.ba/amp/170306077

Ko i Zvečevo, još gore. Ja ne vidim neke budućnosti oko Zveceva. Jedino sto ima vrijednost jest brend Mikado i to je otprilike to.

Danas hodam po Mulleru i gledam inozemne slatkiše: Mars, Lindt, Ferrero, Milka, Mirabell, Ritter, Manner… Jedino je Kras dobro zastupljen i nešto malo Kandita. Sve ostalo tesko da ima ikakve šanse.
[/quote]
Pod bradnom Mikado se prodaju sve skuplje čokolade tako da je taj brend zapravo jako veliki. Na prošloj stranici ste napisali da je brand Mond skoro pa ništa, a i je ostatak firme lohn posao za Agrokor.
Oni maju proizvodnju alk.pića koja je vrlo konkurentana, brand Mond je po mome mišljenju puno veći nego Vi mislite. Lastini proizvodi su solidne kvalitete, sami su izjavili da je gotovo nemoguće proizvodit za naše trž. jer je dopušten nekontrolirani uvoz svega i svačega. Koliko je vidim najveći problem je što firma nije pronašla odgovarajućeg strateškog partneta koji bi plasirao robu na Zapad

Zar nije Agrokor ljetos prije PSN otpisao sve dugovr prema Zvečevu?

Je.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Zar nije Agrokor ljetos prije PSN otpisao sve dugovr prema Zvečevu?

Otpisao je ali ne ove od dionica jer dionicenisu dug nego vlasnistvo.


Neka sad Podravka na čelu s njim kupi Zvečevo za 30 mil € i završi započeto 🙂 🙂 🙂

Da citiram sam sebe od prije nešto više od godinu dana.
Ova se priča možda neće odviti baš ovako, ali di ima dima ima i vatre.
A dim se danas pojavaio u tiskovinama Hanza medije.
Podravka dvadeset puta povećala poslovanje sa Zvečevom.
Agrokor si prepisao svoje dionice B serije.
Sljedeće što se očekuje jest strateški ulagač
Vrijeme podmirivanja računa je stiglo a kako će se to odraziti na cijenu dionice vidit ćemo ovog proljeća.



Neka sad Podravka na čelu s njim kupi Zvečevo za 30 mil € i završi započeto 🙂 🙂 🙂

Da citiram sam sebe od prije nešto više od godinu dana.
Ova se priča možda neće odviti baš ovako, ali di ima dima ima i vatre.
A dim se danas pojavaio u tiskovinama Hanza medije.
Podravka dvadeset puta povećala poslovanje sa Zvečevom.
Agrokor si prepisao svoje dionice B serije.
Sljedeće što se očekuje jest strateški ulagač
Vrijeme podmirivanja računa je stiglo a kako će se to odraziti na cijenu dionice vidit ćemo ovog proljeća.

[/quote]
Ovo bi bilo vrhunski

New Report

Close