ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



bonitetna ocjena e2, znaci blizu bankrota.
Broj zaposlenih prema satima rada u 2012 godini 361 u 2016. 332
Prosječna neto plaća (u kn) u 2012 , 4274 kune, u 2017 , 3413 kuna, u padu konstantno
prihodi u 2012 cca 194 miliona, u 2016 cca 143 miliona, u padu konstantno
neto dobit pada konstantno, ebitda takodjer, itd

Stručnjak Pucar je to sredio s Alvirima u tandemu. Zvečevo osim Mikada nema značajnijih brendova (mond je relativno nepoznat, žestica isto tako, Lasta u Čapljini je u još gorem stanju, ako dosad proizvodnja već nije potpuno ugašena). Zvecevo je tvornica za lohn poslove. Zato ga je Todorić bio dokapitalizirao.za svoj k-plus program.

Nema tu neke vrijednosti. Posao s Tescom je davno propao. Bojim se da pored Kraša i Kandita nema bas puno prostora za domaće konditore. Kras ionako ima tri tvornice odnosno pogona na 300 km udaljenosti (Zagreb, Osijek i Prijedor), Mepas (Saponija) Bjelovar i Osijek. Zapravo je Zvečevo višak, jedino sto vrijedi je brend Mikado i njihova čokolada s rižom. Sve ostalo je upitne vrijednosti i ne bas blistave budućnosti. No, pričekajmo pa ćemo vidjeti kojim će smjerom.
[/quote]

Dok sam ja to “skužio” cijena je pala na 25 kn, tada sam prodao sve dionice ZVCV s gubitkom od 80%. Nisam se nadao pozitivnom raspletu ovdje.

Primjetila sam da se odjednom vise pise o Zvecevu.Ne znam koincidira li to sa hrvatsko srpskim sastankom na visokoj razini i njihovim omiljenim razgovorima o cokoladama ili se stvarno nesto ozbiljno valja iza brda nakon PSN i razgovora sa strateskim partnerima.Lose vodjena desetljecima a dionica srozana do dna u ovom drugom slucaju mogla bi otvoriti priliku za zaradu.Zna li netko vodi li PSN Alvir ili je dodjeljen nekakav upravitelj?




bonitetna ocjena e2, znaci blizu bankrota.
Broj zaposlenih prema satima rada u 2012 godini 361 u 2016. 332
Prosječna neto plaća (u kn) u 2012 , 4274 kune, u 2017 , 3413 kuna, u padu konstantno
prihodi u 2012 cca 194 miliona, u 2016 cca 143 miliona, u padu konstantno
neto dobit pada konstantno, ebitda takodjer, itd

Stručnjak Pucar je to sredio s Alvirima u tandemu. Zvečevo osim Mikada nema značajnijih brendova (mond je relativno nepoznat, žestica isto tako, Lasta u Čapljini je u još gorem stanju, ako dosad proizvodnja već nije potpuno ugašena). Zvecevo je tvornica za lohn poslove. Zato ga je Todorić bio dokapitalizirao.za svoj k-plus program.

Nema tu neke vrijednosti. Posao s Tescom je davno propao. Bojim se da pored Kraša i Kandita nema bas puno prostora za domaće konditore. Kras ionako ima tri tvornice odnosno pogona na 300 km udaljenosti (Zagreb, Osijek i Prijedor), Mepas (Saponija) Bjelovar i Osijek. Zapravo je Zvečevo višak, jedino sto vrijedi je brend Mikado i njihova čokolada s rižom. Sve ostalo je upitne vrijednosti i ne bas blistave budućnosti. No, pričekajmo pa ćemo vidjeti kojim će smjerom.
[/quote]

Dok sam ja to "skužio" cijena je pala na 25 kn, tada sam prodao sve dionice ZVCV s gubitkom od 80%. Nisam se nadao pozitivnom raspletu ovdje.
[/quote]

Tko zna, možda su mi i uletile tvoje između 23-27 😉


Primjetila sam da se odjednom vise pise o Zvecevu.Ne znam koincidira li to sa hrvatsko srpskim sastankom na visokoj razini i njihovim omiljenim razgovorima o cokoladama ili se stvarno nesto ozbiljno valja iza brda nakon PSN i razgovora sa strateskim partnerima.Lose vodjena desetljecima a dionica srozana do dna u ovom drugom slucaju mogla bi otvoriti priliku za zaradu.Zna li netko vodi li PSN Alvir ili je dodjeljen nekakav upravitelj?

Milan Nakić sve vodi i kontrolira

Nemam vise dionica Zvcv, ali.meni su njihove cokolade jedne od boljih na trzistu , pogotovo u odnosu na jedne sa snaznim marketingom a katastrofalnom kvalitetom da ih ne blatim javno, meni se ovdje jedino ne svidja upravljacka ekipa, u rukama nekog drugog prvenstveno tu vidim nekog stranca Zvcv bi bilo neka druga dimenzija

Ulazak strateskog partnera je dio plana predstecajne nagodbe. Nadamo se da ce biti stranac, a cijena kojom ce napraviti dokap sigurno nece biti ispod 150kn…. Cak je i Bakic pisao o tome


Ulazak strateskog partnera je dio plana predstecajne nagodbe. Nadamo se da ce biti stranac, a cijena kojom ce napraviti dokap sigurno nece biti ispod 150kn…. Cak je i Bakic pisao o tome

Da,lijepo je sanjati.


Ulazak strateskog partnera je dio plana predstecajne nagodbe. Nadamo se da ce biti stranac, a cijena kojom ce napraviti dokap sigurno nece biti ispod 150kn…. Cak je i Bakic pisao o tome

imam ZVCV
unaprijed ti se ispričavam
pišeš gluposti
kao i taj
koga navodiš
na 15 poskoči
kad bude
150 ?
svemirska
postaja

Eto, ùšao nam strateški partner.

AGRKOR otkupio dionice ULTIMA ULAGANJA dd

Sad je po pravilima burze dužan dati javnu ponudu za otkup svih ostalih dionica ZVCV-R-B .🤣

OBZIROM na kredibilitet kupca, možemo očekivati veliki zaokret u poslovanju, nevjerojatnu expanziju tržišta, zastupljenost na policama u regiji, kao i pristup jeftinom kešu putem kredita . Poznati fondovi već daju svoje velikodušne ponude, a o porastu vrijednosti kompanije najbolje govori i zainteresiranost dobavljača da sudjeluju u vlasničkoj strukturi .
Iz kuloara dolaze informacije da g.Alvir ipak najviše protežira svoje partnere , izvoznike kakaa, koje je već jednom zaprosio, a neki tvrde da ih je i oženio, mada na sudu to još nije potvrđeno, te je po tome još uvijek službeno ” slobodan ” za sve opcije.

😜🙃🤥🤥🤥🤥🤥

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Agrokor preuzeo 100 % dionica B serije od Ultima ulaganja.Karte se preslaguju strateski ulagac sve je blize.Lansirna rampa je spremna

Bolje bi bilo da pripazite da Zvcv ne bude u nagodbi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Bolje bi bilo da pripazite da Zvcv ne bude u nagodbi…

Kako to mislite? Koje bi bile posljedice za Zvečevo u tom slučaju?

New Report

Close