ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobra vijest za dioničare Zvečeva je otpisivanje dijela duga, ali lošija vijest je da Alvir je i dalje vlasnik u istom onom postotku kao prije. Agrokor tu nije baš imao izbora, otpisali su 70%, ali sumnjam da će ikada išta naplatiti.
Alvir je doveo Zvečevo u probleme, koje on ima vještine ne dovesti ga opet u ovu situaciju?

Ostarak alvira za sada je dobra vijest za dionicare jer bi se smanjivanjem njegovod dijela smanjio i njihov…a najbolja vijest bi bila da sata netko izvrsi dokapitalizaciju i preuzme 50%….cijena ne bi bila ispod 250kn siguran sam


Ostarak alvira za sada je dobra vijest za dionicare jer bi se smanjivanjem njegovod dijela smanjio i njihov…a najbolja vijest bi bila da sata netko izvrsi dokapitalizaciju i preuzme 50%….cijena ne bi bila ispod 250kn siguran sam

Bolje imati 100% ničega nego 1% nečega…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Zvečevo spašeno, prodaje čokoladu i Švicarcima

Zvečevo spašeno, prodaje čokoladu i Švicarcima


ovo o izvozu u švicarsku jako me podsjeća na izvoz Yuga u USA (znamo kako je završilo)… a usporedba švicarske čokolade i one od zvečeva je nebo i zemlja
no njima je puno veći problem što će sada izvisiti iz ponude kroz konzum jer nakon otpisa od čak -70% agrokor s njima više neće htjeti raditi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

genijalna analiza, Agrokor je mogao glasati protic, nije bio prisiljen….dalje, ako Agrokor moze zarađivati na Zvecevo proizvodima, zarađivat ce, nece ih iz osvete izbacit sa polica…nije to dječja igra

Ovi koji bi trebali uci u tvrtku su vjerojatno ekipa iz Nestlea, spominje ih Alvir u intervjuu iz lupnja

Ako je zbilja Nestle onda ce to biti velika stvar


Ovi koji bi trebali uci u tvrtku su vjerojatno ekipa iz Nestlea, spominje ih Alvir u intervjuu iz lupnja

ma kakav nestle, da tu nečega ima, ne bi agrokor pristao na -70% otpisa!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


ma kakav nestle, da tu nečega ima, ne bi agrokor pristao na -70% otpisa!

Da nije pristao na otpis ne bi se imalo što dokapitalizirati

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Tko su potencijalni strateški partneri?

Nisu iz Hrvatske. Obavili smo već neke razgovore i prije podnošenja zahtjeva za predstečajnu nagodbu. Upoznao sam ih s tim.

Jesu li iz konditorske industrije?

Jesu, iz dijela su vezanog za konditoraj. Vjerujem da je to dobra opcija i nadam se da će temeljem naših razgovora završiti pozitivno – ljudi su voljni ući u priču, a kao dokaz toga poslat će pismo namjere. Interes su također pokazali različiti fondovi, ali su osobno meni ovi prvi bolji i prihvatljiviji. Zanimaju me oni koji mogu donijeti tržište, veće prihode.

Bili su u Požegi?

Jesu.

Prije nekih pet, šest godina kod nas su non-stop dolazili iz Nestlea i njihov glavni tehnolog, kada je probao čokoladu, rekao mi je: ‘Gospodine Alvir, u 22 godine ovakvu čokoladu nisam probao u Nestleu.’ Dakle imamo znanje jednog Nestlea, Kindera, Marsa.
Vaš link …

Ja ne uvaljujem, ja kupujem….ova firma nakon ovakvog ciscenja dugova moze ostvarivati 5mil dobiti godisnje…ne kazem da hoce, ali preduvijeti nikad nisu bili bolji

New Report

Close