ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vraćaju se u Konzum i imaju strateškog partnera


Evo članak na Poslovnom… predstečajna u toku i dogovor sa vjerovnicima..vračanje na police Konzuma..novi strateški partner iza Zapadne Europe…novi partner donosi nova tržišta i povećanje obujma proizvodnje,nova zapošljavanja..Alvir otpušta dio vlasništva novom partneru

Sve bi to bilo ok da je Alvir osoba kojoj se može vjerovati… Dok se ne sazna ime ulogača, sumnjam da isti postoji…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Evo članak na Poslovnom… predstečajna u toku i dogovor sa vjerovnicima..vračanje na police Konzuma..novi strateški partner iza Zapadne Europe…novi partner donosi nova tržišta i povećanje obujma proizvodnje,nova zapošljavanja..Alvir otpušta dio vlasništva novom partneru

Sve bi to bilo ok da je Alvir osoba kojoj se može vjerovati… Dok se ne sazna ime ulogača, sumnjam da isti postoji…
[/quote]
Slažem se, dok nije crno na bijelo nije se ni dogodilo….

ide to na bolje, za sada sam samo 50% –

Mislio sam malo dokupit jer je ovo izuzetno jeftino ali kroz predstečajnu se može napravit svašta u vidu obezvređivanja vlasništva tako da sam odustao… Slaže se mislim da ide na bolje ali u našoj maloj bari opreza nikad dosta

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ZNEn7uUywfE9juzSarKjOQ==.pdf

Ročište za utvrđivanje tražbina 19.rujan…

Mislim da je predstečajna loše napisana i destimulativna za vjerovnike tako da ….

Inače ju (Predstečajnu – prijedlog) možete naći na Trg. sudu u Sl Brodu oglasi.


Mislim da je predstečajna loše napisana i destimulativna za vjerovnike tako da ….

Zasad ima 69 % dogovoreno od ovog s čime je izašao u javnost…

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/spasit-cemo-zvecevo-to-je-dobra-cura-za-udaju-20170608

Je li moguce da je predlozio predstecajnu u kojoj se vjerovnici odricu 70% potrazivanja bez pretvaranja u kapital??
Zasto bi izvanredna uprava Agrokora pristala na takvo sto ( jedini nacin koji vidim da se ovo zbilja dogodi jest da postoji nekakav deal s njima)?

Glavni krivac za predstećaj ili stečaj su vlasnici.Oni bi trebali biti najveći gubitnici pa bi gospodin Alvir
trebao proći kao i gosp.Todorić.A on će sačuvati imovinu dioničara na način da loš posao koji je napravljen plate dobavljači kroz otpis od 70%.
Nadam se da predstečajna u ovakvom obliku neće proći.Neka 70% nenapolativih potraživanja uđe u dokapitalizaciju,nara.vno po sadašnjoj nominali od 200 kn ili jeftinije.
Denominacija na 10 ili 20,dokapitalizacija vjerovničkih potraživanja po 200 ili niže,pa ulazak strateškog partnera po optimalnoj cijeni da bi se dočepao 50% ili čak 75% imovine.
Ovo je model sličan onom u DLKV,samo što su u DLKV vjerovnici cjelokupni dug dokapitalizitrali
po 100,a strateški partner uletio po 10,pa so oderani do kosti.
Na ovaj način bi dobavljači dobili 30% u kešu,a od dokapitalizacije bi kapnulo nešto dodatno,a gosp.Alvir i ostali dioničari bi dobili ništa.To bi bilo logično i pošteno. Biznis spašen,radna mjesta
spašena,neuspješni vlasnici izgubiše gotovo sve.
Tko je unutra ,kockar je,a ne investitor.

New Report

Close