ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako je kolega gore naveo, kada sam mu ja spomenuo prosvjede, ne morate se ništa brinuti, jer ipak je ovo Lasta, nije Zvečevo… Nije da ste vlasnici toga, i nije da je tvornica propala…

zaboravio je vjerojatno tada da je zvečevo vlasnik laste. situacija je neobećavajuća…nevjerojatno što naši ljudi mogu upropastiti. jednostavno nevjerojatno.

...povijest se ponavlja...


Kako je kolega gore naveo, kada sam mu ja spomenuo prosvjede, ne morate se ništa brinuti, jer ipak je ovo Lasta, nije Zvečevo… Nije da ste vlasnici toga, i nije da je tvornica propala…

Ako sjedne par miliona eura od te transakcije na račun Zvečeva,mislite da će se to odrazit loše ili dobro na Zvečevo?



Kako je kolega gore naveo, kada sam mu ja spomenuo prosvjede, ne morate se ništa brinuti, jer ipak je ovo Lasta, nije Zvečevo… Nije da ste vlasnici toga, i nije da je tvornica propala…

Ako sjedne par miliona eura od te transakcije na račun Zvečeva,mislite da će se to odrazit loše ili dobro na Zvečevo?
[/quote]

loše jer lasta je nosila jako puno…pa pogledaj police, lasta zauzima popriličan broj polica kod nas, kamoli u regiji….to što će dobiti je sitniš jer tamo nekretnine ne vrijede ništa…što mogu dobiti za tu tvornicu? sitniš.

...povijest se ponavlja...




Kako je kolega gore naveo, kada sam mu ja spomenuo prosvjede, ne morate se ništa brinuti, jer ipak je ovo Lasta, nije Zvečevo… Nije da ste vlasnici toga, i nije da je tvornica propala…

Ako sjedne par miliona eura od te transakcije na račun Zvečeva,mislite da će se to odrazit loše ili dobro na Zvečevo?
[/quote]

loše jer lasta je nosila jako puno…pa pogledaj police, lasta zauzima popriličan broj polica kod nas, kamoli u regiji….to što će dobiti je sitniš jer tamo nekretnine ne vrijede ništa…što mogu dobiti za tu tvornicu? sitniš.
[/quote]
A valjda 10-tak miliona vrijedi, Zvečevo je tamo vlasnik oko 55-60 % ?
Gledam u Metrou milsli, da imaju kilu u sebi Lasta čokolada-kokos koštaju 15 kuna,koliko tu može biti zarade..

Ono sto sam htio reci sa “lasta nije zvcv” jest to da dokap nije isao u Lastu, da ulaganje u novi pogon nije bilo u Lasti, da parametri koje uspoređujem sa Krasom ne ukljucuju Lastu…pa nisu objavili konsolidirano izvjesce 100 godina.Naravno da bi bilo super da Lasta posluje pozitivno i da se ovo ne događa….ali moja poanta je bila da sam zvcv, bez Laste vrijedi visestruko vise od mizernih 30mil kn…

In Croatia osiguranje a out Zaba 1520 dionica,pa jel to nije trebalo proći preko burze?
Ako dobro vidim trasakcija je bila 14.02.17

Novi vlasnik u top 10

Mrkoci Milivoj +1317 kom

Sad je jasno zasto je Pucar otisao

Neka sad Podravka na čelu s njim kupi Zvečevo za 30 mil € i završi započeto 🙂 🙂 🙂


Neka sad Podravka na čelu s njim kupi Zvečevo za 30 mil € i završi započeto 🙂 🙂 🙂

Ovo bi bilo odlično ne samo za dioničare već i za vrhunsku Podravku. Tako bi vjerojatno uspjeli spasit i Lastu.



Neka sad Podravka na čelu s njim kupi Zvečevo za 30 mil € i završi započeto 🙂 🙂 🙂

Ovo bi bilo odlično ne samo za dioničare već i za vrhunsku Podravku. Tako bi vjerojatno uspjeli spasit i Lastu.

[/quote]

Ovo bi bilo super, ukoliko Alvir želi prodat…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Neka sad Podravka na čelu s njim kupi Zvečevo za 30 mil € i završi započeto 🙂 🙂 🙂

Ovo bi bilo odlično ne samo za dioničare već i za vrhunsku Podravku. Tako bi vjerojatno uspjeli spasit i Lastu.

[/quote]

Ovo bi bilo super, ukoliko Alvir želi prodat…
[/quote]

Nekako se čovjek uvjek može tješit da sve na prodaju za dobru lovu 🙂

New Report

Close