ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cini se da je ovo sa Zvecevo Lasta ozbiljna stvar…

http://banjalukain.com/clanak/148197/drugi-dan-strajka-u-tvornici-zvecevo-lasta-capljina-radnici-traze-isplatu-placa-i-uplatu-doprinosa

Mirovinsko i zdravstveno nije uplacivano od 2014. a place kasne 3 mjeseca…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kad ćemo na zalenu granu?

Čekamo izvješče za drugi kvartal.Moglo bi biti sljedeći tjedan…

Ponovno dobar kvartal…

Mikja kuna dobiti.Nije loše…

Nemate sreće :/

Na sjednici
31.08.2016. godine Nadzorni odbor društva Zvečevo d.d. dogovorio je sporazum o razrješenju predsjednika Uprave s danom 01.09.2016. godine, zbog odlaska Marina Pucara na završetak školovanja.

Na istoj sjednici Nadzorni odbor Zvečevo d.d. donio je Odluku o imenovanju g. Zdravka Alvira predsjednikom Uprave s danom 02.09.2016. godine.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


delboy
Također sam mišljenja da NB ima prste u ovome i ako je jeftino bilo Zadraninu po 550 (uložio je 40 mil. kn) onda je i nama po 130. Očekujem isto odlično izvješće. Do idućeg petka će biti vatreno.

Ako je gospodinu Ivici bilo jeftino po 550 pitam se da li je nama sada jeftino po 97? Planira li gospodin Ivica mozda kakav dokap po 10 kuna ili mozda kakvu pozajmicu sa 12% kamate. Dobri nas covik samo neka nam je ziv i zdrav.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo izgleda da je Meteor ipak osvojio Badel samo je vjerojatno pitanje trenutka kakoi kada će se to zatvorit.
Molim cijenjene kolege za mišljenje što će se sada događati na tržištu alkoholnih pića?
Slijedi nekakva konsolidacija?

Zvcv ce biti hit 2017, ako 2016 bude pozitivna, a po svemu sudeći hoće

Da malo dignemo temu ,molim kolege za komentar današnjeg trgovanja naime prošla je jedna dionica po 90,13 kuna,kaže -7,80 % od zadnje kupovine. Pa kakav to maher stoji iza takve transakcije,što bi mu mogao biti cilj?

Vjerojatno je netko nekad stavio X dionica na prodaju, netko je kupio X-1 pa je sada tu jednu spustao i prodao…


Vjerojatno je netko nekad stavio X dionica na prodaju, netko je kupio X-1 pa je sada tu jednu spustao i prodao…

Ja bi mu dao 20 kuna da ju kupi po 100 🙂

New Report

Close