ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dobro, da li je Krašu jeftinije i jednostavnije kupit ZVCV ili mu je jednostavnije prilagodit recepturu i proizvodnu liniju ikoju vec sada ima?

Razmisljajte logicki a ne što bi vi htjeli!?

Ako bi netko trebao nekoga kupiti, mislim da bi ZVCV trebalo kupiti Badel, maltene bi imali monopol u RH što se tiče alkohola…

U cokoladama mislim da vise nema zarade…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa dobro, da li je Krašu jeftinije i jednostavnije kupit ZVCV ili mu je jednostavnije prilagodit recepturu i proizvodnu liniju ikoju vec sada ima?

Razmisljajte logicki a ne što bi vi htjeli!?

Ako bi netko trebao nekoga kupiti, mislim da bi ZVCV trebalo kupiti Badel, maltene bi imali monopol u RH što se tiče alkohola…

U cokoladama mislim da vise nema zarade…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa dobro, da li je Krašu jeftinije i jednostavnije kupit ZVCV ili mu je jednostavnije prilagodit recepturu i proizvodnu liniju ikoju vec sada ima?

Razmisljajte logicki a ne što bi vi htjeli!?

Ako bi netko trebao nekoga kupiti, mislim da bi ZVCV trebalo kupiti Badel, maltene bi imali monopol u RH što se tiče alkohola…

U cokoladama mislim da vise nema zarade…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Naravno da je Krašu jednostavnije kupit Zvečevo jed je dlo manja firma po svim parametrima.A što napravit kada Zvečevo nije na prodaju?Najviše zarade imaju na prodaji vlastith proizvoda s time da su naveli kako su zadovoljnni sa stranim kupcima jer imaju više razumijvevanj za situaciju na tržištu sirovina.Suradnja sa tim stranim kupcima je u zančajnom rastu sa time da su naveli da su u pregovorima sa jednim velikim kupcem iz Njemačke ako se ne varam i izgleda da su u međuvremenu još jednog velikog kupca doveli.Neznam kako se rade ugovori u takvoj branši alim mi je teško vjevovat da i promijeni vlasnika da bi mogao samo tako zatvorit proizvodne linije ( ili ih prilagodit na neki način)koje u zapravo napravljene po strogim standardima baš tih stranih velikih trgovaca.Tako da mislim da bi bilo najbolje nekakvo sporazumno spajanje jako puno bi obje kompanije mogle dobit.Ovo što ste napisali za alkohol Zadro je kupio Dalmacijavino i napada dalje,htio bi toga puno još kupit i okrupnit pa kao da bi se probao dogovorit sa ostalim proizvođačima alk.pića da svatko od njih radi jedan dio asortimana.Očito tu tek predstoji borba.Tako da mislim da će Badel na kraju kupit Zadro ili Meteor grupa.

ZVCV
http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/zvecevo/Detaljno/53484
Ma bjež od ovoga,
prihodi su im u slobodnom padu.
Tko to vodi još dobro i izgleda!?
Strmopad.

Slučajno ti fali 2015. i posebno 1q 2016.????????????????????

lasta čapljina u štrajku – nisu dobili tri plače

ima li tko iskustva sa bih izvještajima tj. gdsje se mogu skinuti izvještaji za bih tvrtke., nešto kao bih fina.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Slučajno ti fali 2015. i posebno 1q 2016.????????????????????

slučajno ili ne, ovo je firma koja za male dioničare ne mani ni minute. jednostavno, ovo je po mojem skromnom mišljenju smeće od ulaganja. ne sumnjam da su gazde puni kao brod, ali mali dioničari…čisto sumnjam. pa ovo je kriminalno kako se vodi ova firma. a nekoć je bila jako perspektivna. no, ne možeš ti balkancu objasniti da nema pojma kad on sve najbolje zna.

...povijest se ponavlja...


lasta čapljina u štrajku – nisu dobili tri plače

ima li tko iskustva sa bih izvještajima tj. gdsje se mogu skinuti izvještaji za bih tvrtke., nešto kao bih fina.

Ma sto se bune? Nek izdrze jos malo dok ne dođu pod Ivicu Todorića. Bit će onda plaća, doprinosa, zdravstvenog, ma svega ba…

ako ovo dođe pod todorićevu upravu, onda će cijena kao i belju sa 99 na 20 kuna. nema firme koja manje mari za male dioničare, osim onih iz agrokora. njih još manje briga za male. zapravo, ovdje nikoga nije briga za male i to je pokazatelj u kojem smjeru ide ZSE. u smjeru nestanka.

...povijest se ponavlja...

Na SASE sve pise…

http://www.sase.ba/v1/Tržište/Emitenti/Profil-emitenta/symbol/ZVLCR

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


lasta čapljina u štrajku – nisu dobili tri plače

ima li tko iskustva sa bih izvještajima tj. gdsje se mogu skinuti izvještaji za bih tvrtke., nešto kao bih fina.

Imas na SASE,Sarajevska berza…vec sam bio pisao o ovome, pisalo je sve u revizorskim rezervama koliko je stanje slabo

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica

New Report

Close