ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dečki za ATH će trebati puno puno dobrih FI i vijesti zato samo strpljivo i smireno da slijedećeg FI [emo_smijesak]

Danas sam bio kod tvornice. Zanimljivo da ni jedan radnik ne vozi auto iznad 3000 eur, a oko 100 ih je parkirano. Tvornica prava socijalisticka, sve izgleda kao prije 40 god, jedino je malo nagrizao zub vremena. No vidi se da se radi. Hodaju po dvoristu kao mravi.

Pa Slavonija nije baš najbogatiji dio RH, tamo su ljudi puno skromniji… Ne znam koliko je vizualni izgled tvornice bitan!? Možda kod poslovnih partnera? Ili ne?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Dečki za ATH će trebati puno puno dobrih FI i vijesti zato samo strpljivo i smireno da slijedećeg FI [emo_smijesak]

apsolutno, samo sam rekao da ne treba isključiti mogućnost da se do njega dođe u par tjedana, jer isto tako nismo ni očekivali ovu dokapitalizaciju, a najveći optimisti među nama nisu je očekivali po 540 kuna po dionici pri tržišnoj cijeni od 100 kuna. ja uvijek očekujem, ma čiji god to bili novci, da će taj tajanstveni ulagač htjeti svoj ulog, ako ne uvećati, a ono barem zacementirati, a za to mu je potrebno da cijena bude iznad 550 kuna neko dulje vrijeme, odnosno da tržište, a time i bankari tj. kreditori ili eventualni preuzimatelj zvečeva, to tako percipiraju. zato je moguće da se ATH dosegne puno puno prije…ali , ako bude i ovako kako ti kažeš, ja ću biti zadovoljan jer 30% godišnje svakako je bolje od oročene štednje.

...povijest se ponavlja...

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVCV-fin2015-1H-NotREV-N-HR.pdf

Očekivan preokret u poslovanju, a dramatičan u transparentnosti.

ako ovoliko raste na nekonsolidirano, koliko će tek kada se konsolidiramo [emo_smijeh]

Lijepo za vidjeti, popravljamo se polako ali sigurno…

Ostvaruje se predvidanje da bi ovo mogla biti godina preokreta!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ma budimo iskreni, najveća muda je imao onaj tko je dokapitalizirao po 540kn, a ako je on imao računicu da će na dionicama zaraditi, ne znam što bi rekao onda za ove razine…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ma budimo iskreni, najveća muda je imao onaj tko je dokapitalizirao po 540kn, a ako je on imao računicu da će na dionicama zaraditi, ne znam što bi rekao onda za ove razine…

u pravu ste kolega, ali budimo iskreni, osobno nisam ovdje da se razmećem svojim m.dima, nego da zaradim koju kunu, dok on dođe na 0, moglo bi se lijepo zaraditi i bez velikih ….

Mislim da svatko tko ulaže u ZVCV ima jako, jako velika muda, s obzirom da su kratkoročne obveze 167 milijuna kuna, a kratkoročna imovina 133 milijuna kuna. Istodobno, u prvih šest mjeseci prihod od 70 milijuna kuna. I dugoročne obveze od 60 milijuna kuna. I sve to nakon famozne dokapitalizacije.

Sve u svemu, jadna firma, jadna dionica. [emo_smijeh]

Ne trebaju ni približno tolika muda kao za DDJH, PTKM, RIZO… i slične… naspram njima, ovo je ziher [emo_smijeh]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Veliki promet zadnjih nekoliko dana a nikakvih promjena u top 10.[emo_zacudjen]

New Report

Close