ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tekst objave
Provedba upisa na dan 19.09.2014
Objavljeno dana 20.09.2014
Trgovački sud u Osijeku – stalna služba u Slavonskom Brodu objavljuje upis prestanak funkcije članova nadzornog odbora, promjena članova nadzornog odbora, odluka o povećanju temeljnog kapitala i povećanje temeljnog kapitala, promjena odredbi statuta, u Sudski registar proveden kod ovoga suda po rješenju pod poslovnim brojem Tt-14/4332-2 od 19. rujna 2014. godine, redni broj upisa 28, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 050018161, osobnim identifikacijskim brojem (OIB): 40479860551, pod tvrtkom/nazivom: ZVEČEVO, prehrambena industrija, d. d., sa sjedištem u: Požega (Grad Požega), Kralja Zvonimira 1:
Temeljni kapital
# 61.561.600,00 kuna
76.474.000,00 kuna
Nadzorni odbor
# Anđelko Jerković, OIB: 75060609423
Osijek, Vijenac Ivana Meštrovića 48
Anđelko Jerković, OIB: 75060609423
Osijek, Vijenac Ivana Meštrovića 48
# – zamjenik predsjednika nadzornog odbora
– član nadzornog odbora
Toni Kozina, OIB: 75013142172
Zadar, Miroslava Krleže 9 C
– zamjenik predsjednika nadzornog odbora
Hrvoje Alvir, OIB: 04995055724
Zagreb, Podbrežje XI 25
– član nadzornog odbora
Pravni odnosi
Statut:
Odlukom o izmjenama i dopunama Statuta ZVEČEVO d.d. od 29.08.2014. godine izmijenjen je Statut čl. 7. – temeljni kapital i čl. 14. – broj članova Nadzornog odbora.
Promjene temeljnog kapitala:
Temeljni kapital Društva ZVEČEVO d.d. povećan je izdavanjem 74.562 novih redovnih dionica na ime pojedinačne nominalne vrijednosti 200,00 kuna i ukupne nominalne vrijednosti 14.912.400,00 kuna s iznosa 61.461.600,00 kuna za iznos 14.912.400,00 kuna na iznos 76.474.000,00 kuna.



Ajd pošalji požurnicu na Trgovački kad si tako nestrpljiv

Kakve ima veze trgovački sud s ovime?Piše da je trebao uplatiti najkasnije u roku od 10 dana,a sada je prošlo 25 i apsolutno nema nikakve informacije, iskreno nije mi ni bitno, uživajte
[/quote]

Jesi li sad shvatio što Trgovački sud ima s time??????????????????????

Kasnili su,valjda je sada sve OK kad je Kozina ušao u NO, to mjenja sliku dionice iz temelja

lova je uplaćena. promjena upisana u trg. sudu. sad zaista nema zapreke za rast do fer vrijednosti

...povijest se ponavlja...

Zadranin je izgleda zaista uplatio 536 kuna po dionici, čini se da je na burzi diskontna cijena


Zadranin je izgleda zaista uplatio 536 kuna po dionici, čini se da je na burzi diskontna cijena

u pravu si. cijena je 50% ispod realne. netko je prije izračunao da bi nakon uplate realna cijena trebala iznositi oko 185 kuna, no tom iznosu valja dodati i potencijal budućih poslova i realnih očekivanja:
1. Tesco – svi sve znamo, posao je krenuo, najavljeno je proširenje posla u novo obnovljenim pogonima
2. Orbico – koji je krenuo u distribuciju proizvoda zvečeva u državama gdje distribuira ostale proizvode – s time da ja od toga očekujem dugoročno puno više prihoda budući da tu zvečevo nastupa pod svojim imenom, dok u tescu samo proizvodi za njihovu robnu marku
3. RH i regija – iako je tržište konditora u regiji suženo dolaskom zapadne konkurencije, polako će regija izranjati iz krize pa će se i tržište opet okrenuti visokokvalitetnim proizvodima poput zvečevo premium mikado proizvoda jer bit će više love u džepu (već sada promjenom poreznih stopa za očekivati je lagani pomak prema gore).

Dakle, ova dionica u kratkom roku zaslužuje rasti najmanje do 250 kuna radi svega iznesenog.

...povijest se ponavlja...

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/iQtn4xfrz6pp1POcRPnGhA==.pdf

200 kn

Nisam imao pojma da su ove nove B serija [emo_namigusa]

Što znači da ih na ZSE nećemo vidjeti nikad…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Prodaju se čoksice ko salata

Dionice koje u tromjesečnom razdoblju ostvare prosječno najmanje jednu transakciju dnevno ili imaju prosječni dnevni promet najmanje 35.000,00 kuna trguju se u modalitetu redovite trgovine.
Po ovome ispada da i mi idemo od ponedjeljka u redoviti režim trgovanja.

Ako sam dobro shvatio u ovom tromjesečju do danas smo nakupili 413 transakcija i prosječan dnevni promet je oko 33000kn što bi značilo, ako se ne varam, da smo od ponedjeljka u redovnom trgovanju [emo_smijesak]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Čovjek uplati 536 kuna po dionici, sve provedeno,a onda se sipa po bidu,al nema veze, hvala, nisam planirao da ću dokupiti još po ovakvoj cijeni.
BTW. primjećujem stalak s MOND čokoladicama uz blagajne Konzuma,jedina zamjerka je što sam uspio kupiti samo jednu vrstu jer su ostale police bile prazne[emo_palacg]

New Report

Close