ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U očekivanju rješenja Trgovačkog suda o provedbi dokapitalizacije

Odluka bi mogla biti donesena u roku od mjesec dva, a onda zaista nema razloga da cijena ne krene prema 200 kuna jer to je minimum minimuma koliko vrijedi ova dionica. rijetkost danas u svijetu da netko proizvodi čokoladu iz vlastite mljekare i da ne nabavlja gotovu kakako – masu za premium proizvode. toga više nema niti u švicarskoj, a neki i dalje trube o lidlu…to je kao da uspoređuješ maserati i passat.

...povijest se ponavlja...

Od 6.10 ZVCV bi trebao biti u redovnom režimu.Do tada bi dokapitalizacija i službeno trebala biti provedena ….


Od 6.10 ZVCV bi trebao biti u redovnom režimu.Do tada bi dokapitalizacija i službeno trebala biti provedena ….

to je sve već uračunato u ovu cijenu na burzi…. ne može dionica 5 puta skakati na istu vijest

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Šta je to uračunato? Prije dokapa je bila 75kn, a sada je 105kn. Dokap je bio 100kn/dionici, a na burzi je trenutno na +30kn. Iako je cijena pala na malom prometu jer je u posebnom režimu pa me ne bi čudilo da ode barem na 180kn.



Od 6.10 ZVCV bi trebao biti u redovnom režimu.Do tada bi dokapitalizacija i službeno trebala biti provedena ….

to je sve već uračunato u ovu cijenu na burzi…. ne može dionica 5 puta skakati na istu vijest
[/quote]

ZVCV ne može, ali ako je HMST onda nema nikakvog problema?

[emo_smijeh][emo_plazi]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kako je skupština bila 29.08. mislim da dokapitalizant nešto kasni s uplatom. Obavjesti od strane ZVCV nema,kao niti promjena na SKDD-u:

Ajd pošalji požurnicu na Trgovački kad si tako nestrpljiv


Ajd pošalji požurnicu na Trgovački kad si tako nestrpljiv

Kakve ima veze trgovački sud s ovime?Piše da je trebao uplatiti najkasnije u roku od 10 dana,a sada je prošlo 25 i apsolutno nema nikakve informacije, iskreno nije mi ni bitno, uživajte

pa fedore polako, ovo nije švicarska , a niti smo japan. ovo je balkan. ovdje rokovi ne znače ništa.
bit će uplaćeno. čovjek skuplja novac očito. nije to baš mali iznos.
trgovački sud će to provesti nakon uplate, prije mislim da neće.
ali, ako itko aludira na to da je to sve bila patka i prevara, zašto bi to napravili alviri? pogledajmo koje su količine od tada protrgovane na većim cijenama? minimalne. dakle to nije napravljeno da bi netko izašao jer to je informacija koja je došla iz uprave. dakle – bit će uplaćeno kad tad. a kad bude, onda doista nema razloga da cijena stoji na ispod 200-250 kuna. 200 je realna cijena sa dokapom, a 50 je premija na posao sa tescom. do tada , ugodno trgovanje na zse.

...povijest se ponavlja...

Ja se iskreno nadam da će doći do uplate, pa neka malo i kasni.

Novac je uplaćen, a objašnjavati proceduru oko rješenja o povećanju TK nema smisla onima koje to niti ne zanima.

Zna li netko vuče li Roglić i proizvode Zvečeva na Baltik, u Poljsku etc???
Imao sam čuti neke glasine ali tražim potvrdu.

New Report

Close