ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolji su ovi što nemaju dionice, a u stopu prate trgovanje i zazivaju pad. Nemojte se zamarati sa stvarima koje Vas se ne tiču. Vodite svoju brigu i biti će Vam puno ljepše u životu. Pozdrav!

koc, imam li ja dionice. recite mi molim vas jer vi izgleda znate sve – i tko ima i tko nema i hoće li rasti i je li povoljno ili nije

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir
Nemojte se praviti grbavi. Zdrav razum kaže da ako netko posjeduje dionice neke firme neće negativno pisati o njoj jer bi ih se odavno riješio. Da li imate dionice ili ne zaboli me k… jer je to samo vaša stvar. Samo Bog zna kuda će cijena, a mi svi ostali možemo samo pretpostavljati.

Vaš link …

Visoki standardi. Pregovore s Tescom, koji su trajali pune dvije godine, vodio je član Uprave Krunoslav Alvir, koji kaže da londonska tvrtka kreće od pretpostavke da niti jedan poznati međunarodni standard kvalitete nije veći od njihova. Svi njihovi dobavljači moraju zadovoljiti veoma stroge uvjete pa je tako i Zvečevo punih godinu dana konstantno dorađivalo svoje čokoladne pločice. Inzistirali su na najsitnijim detaljima poput posebne rasvjete u pogonima, videonadzora zbog čega su na brojnim mjestima postavljene kamere, gotovo sterilnim higijenskim uvjetima… Zvečevo će im godišnje isporučivat 600 tona čokoladnih pločica punjenih kokosom, karamelom i kikirikijem. Trenutačno se tiska ambalaža čiji se dizajn drži u najstrožoj tajnosti.
Vaš link …

Ukoliko danas i sutra bude zabilježen promet ovom dionicom u visini od 320.000 kuna od ponedjeljka će se tržiti u redovnom režimu trgovanja.
Skupština društva počinje sutra u 11h i uopće ne sumnjam u povećan volumen trgovanja.
Sljedeći tjedan na račun Zvečeva ide uplata dokapitalizacije i eto moglo bi se poklopiti sa ulaskom u željeni redovan režim trgovanja.
Ovom informacijom ne prejudiciram kretanje cijene dionice iako je moja prognoza poznata već od ranije već se na glas unaprijed radujem povećanoj likvidnosti.

Iz ove prezentacije o ulasku u Tesco se može puno toga zaključiti,a tu su između ostalog navedeni i svi drugi certifikati. Mišljenja sam da ZVCV suradnjom i dobivanjem njihovog certifikata mogu bez problema ući bilo gdje na zapad. Ako proizvodiš djelove za Mercedes, mislim da će te i Škoda dočekati raširenih ruku, i da ovo bi trebala biti prekretnica:
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.vecernji.hr%2Fkompanije-i-trzista%2Fsvjetski-pohod-hrvatske-cokolade-kras-osvaja-bliski-istok-zvecevo-ide-na-zapad-927442&ei=w-L-U4jsKqmY0QXDgoGYBg&usg=AFQjCNGoIAxvzCKiyQ0wgRsERXv6R7hqAg&bvm=bv.74035653,d.bGE&cad=rja

Danas bi mogla lijepo potegnuti.
Trgovanje kao da je u nekom grču od kad je objavljena vijest o dokapu.
Sutra će svima biti oči otvorene pa će biti zanimljivo u ponedjeljak pratiti kretanje.

U svakom slučaju jedna lijepa priča i za dioničare a i za samu kompaniju kao i za radnike kojima će biti osiguran posao i nova zapošljavanja.

Kao što sam jučer već rekao, prodavača evidentno ne manjka na ovoj razini i to je vidljivo već sada, na samom početku zadavanja naloga.
S druge strane je samo jedna individua koja ovo moze pogurati u neslućene visine – i, kao i uvijek, sve ovisi o njenom raspolozenju.

Dakle sutra još barem 140.000 i dogodit će se ono o čemu sam pisao u postu iznad.


Ukoliko danas i sutra bude zabilježen promet ovom dionicom u visini od 320.000 kuna od ponedjeljka će se tržiti u redovnom režimu trgovanja.
Skupština društva počinje sutra u 11h i uopće ne sumnjam u povećan volumen trgovanja.
Sljedeći tjedan na račun Zvečeva ide uplata dokapitalizacije i eto moglo bi se poklopiti sa ulaskom u željeni redovan režim trgovanja.
Ovom informacijom ne prejudiciram kretanje cijene dionice iako je moja prognoza poznata već od ranije već se na glas unaprijed radujem povećanoj likvidnosti.

Danas je promet bio 182000kn, i ako sutra bude promet 138000kn od ponedjeljka smo u redovitom režimu, a onda tek postaje zanimljivo.



Ukoliko danas i sutra bude zabilježen promet ovom dionicom u visini od 320.000 kuna od ponedjeljka će se tržiti u redovnom režimu trgovanja.
Skupština društva počinje sutra u 11h i uopće ne sumnjam u povećan volumen trgovanja.
Sljedeći tjedan na račun Zvečeva ide uplata dokapitalizacije i eto moglo bi se poklopiti sa ulaskom u željeni redovan režim trgovanja.
Ovom informacijom ne prejudiciram kretanje cijene dionice iako je moja prognoza poznata već od ranije već se na glas unaprijed radujem povećanoj likvidnosti.

Danas je promet bio 182000kn, i ako sutra bude promet 138000kn od ponedjeljka smo u redovitom režimu, a onda tek postaje zanimljivo.
[/quote]

Vrlo izvjesno da će od ponedjeljka u redovni. To je dobro radi likvidnosti i mogućnosti veće kupovine ali i za one koji bi izašli da prođu što bolje.

Hoće li se sutra znati stanje sa skupštine prije početka trgovine?

New Report

Close