ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema promjena u prvih 10

Koc
Nemam sigurno namjeru kupiti po 70 i prodati po 160 to možda možeš ti, ja ako ikad budem kupio tu dionicu kupit ću je po cijeni onoj koja joj i pristaje a to je ispod 50 onakvi kakvi su joj i prihodi i dobit zadnjih 8 godina.
Sumnjive dokapitalizacije i nabrijavanje dionice za eventualne dobiti kroz budućnost a poslovanje katastrofa, ljudi pa nije to Atlantic o ćemu pričamo samo vi navalite na kost ja ću pričekati odnosno svoj novac ću ulagati u dionice u kojoj vidim budućnost a to zvečevo sigurno nije pokazalo je to u više navrata.
Čekam da dođe u redovito tržište da vidim kako će se sa njom trgovati, vrlo brzo će ponovno u poseban režim za manipuliranje.

Cijela država u bankrotu, cijela burza je 0, a oni bi odjedanput nabrijali na 500,700,1300 kn, na temeljima firme koja je do grla u minusu i poslovanje nikakvo i to sa cijene koja je bila prije 3 mjeseca 50 kn, ne možeš vjerovat toga ima samo u hrvatskoj. I u pojedinim dionicama koje su tako odskočile pa su odjedanput pale više od 10 puta.

Fižulić je jednom uspio sa Magmom, pa će opet. Vidi se da čovjek radi, angažiran je oko njezinog novog uspjeha. Da li će tvrtka uspjeti na dulji period to ne znam, ali da će tokom ove godine dionica Magme doneti zaradu, hoće. Za iduću godinu ne znam. Zvečevo ne bi više spominjao, a i zašto bi, nemam ga, niti ga mislim imati, pa čak i da opet dođe na 70 kuna. U prethodnim postovima nisam navlačio ni na prodaju ni na kupnju, samo sam pregledno iznio činjenice.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

@droetker

hvala na odgovoru [emo_palacg]

Sve će se odigrari poslije skupštine kad i ako prođe dokapitalizacija.Prije toganišta jer nema relevantnih informacija.Mogući su samo pojedinačni ulasci…[emo_palacg]

Ništa od ubrzanog prelaska u redovni režim…

Kandit čokolade Mercator -30%, samo tako možeš opstati, plus izvoz dok se ne oporavi tržište.

– Mi smo u Zvečevu tražili partnera, a tvrtka Ultima ulaganja sama se javila. Njihovih 40 milijuna kuna iskoristit ćemo za financijsku stabilnost i financijsko restrukturiranje, jer smo posljednjih godina puno ulagali u dugotrajnu imovinu. Njihovo ulaganje će nam pomoći da snizimo cijenu kapitala, a oni su se ponudili da budu financijski savjetnici kako da smanjimo financijske rashode u Zvečevu – rekao je Marin Pucar, direktor Zvečeva.
Vaš link …
Čini se da ovaj dokap ide definitivno, pa ovi su se sami ponudili


– Mi smo u Zvečevu tražili partnera, a tvrtka Ultima ulaganja sama se javila. Njihovih 40 milijuna kuna iskoristit ćemo za financijsku stabilnost i financijsko restrukturiranje, jer smo posljednjih godina puno ulagali u dugotrajnu imovinu. Njihovo ulaganje će nam pomoći da snizimo cijenu kapitala, a oni su se ponudili da budu financijski savjetnici kako da smanjimo financijske rashode u Zvečevu – rekao je Marin Pucar, direktor Zvečeva.
Vaš link …
Čini se da ovaj dokap ide definitivno, pa ovi su se sami ponudili

Zašto se meni tako netko ne ponudi da riješi moje dubioze. Dečk,i naj te se zezat ..



– Mi smo u Zvečevu tražili partnera, a tvrtka Ultima ulaganja sama se javila. Njihovih 40 milijuna kuna iskoristit ćemo za financijsku stabilnost i financijsko restrukturiranje, jer smo posljednjih godina puno ulagali u dugotrajnu imovinu. Njihovo ulaganje će nam pomoći da snizimo cijenu kapitala, a oni su se ponudili da budu financijski savjetnici kako da smanjimo financijske rashode u Zvečevu – rekao je Marin Pucar, direktor Zvečeva.
Vaš link …
Čini se da ovaj dokap ide definitivno, pa ovi su se sami ponudili

Zašto se meni tako netko ne ponudi da riješi moje dubioze. Dečk,i naj te se zezat ..
[/quote]
Hm kolega niti imaš jaku proizvodnju, niti imaš brand, niti si jaki izvoznik,ni ja nisam u boljoj situiaciji




– Mi smo u Zvečevu tražili partnera, a tvrtka Ultima ulaganja sama se javila. Njihovih 40 milijuna kuna iskoristit ćemo za financijsku stabilnost i financijsko restrukturiranje, jer smo posljednjih godina puno ulagali u dugotrajnu imovinu. Njihovo ulaganje će nam pomoći da snizimo cijenu kapitala, a oni su se ponudili da budu financijski savjetnici kako da smanjimo financijske rashode u Zvečevu – rekao je Marin Pucar, direktor Zvečeva.
Vaš link …
Čini se da ovaj dokap ide definitivno, pa ovi su se sami ponudili

Zašto se meni tako netko ne ponudi da riješi moje dubioze. Dečk,i naj te se zezat ..
[/quote]
Hm kolega niti imaš jaku proizvodnju, niti imaš brand, niti si jaki izvoznik,ni ja nisam u boljoj situiaciji
[/quote]

Jedino imaju nekakav brend “Mikado” a ostalo je loše. Ako ovako nastave sa rastom pretvoriti će se u običnu slastičarnu.

New Report

Close