ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prihodi zadnje četiri godine bilježe pad iz godine u godinu
…..

Poznati altruisto, hvala sto ukazujes neupucenom puku na vrijednim i do sada nepoznatim informacijama. Zvecevo kao takvo, trziste unatrag par tjedana/mjeseci vrednovalo oko 70-ak kn, uz povecu nelikvidnost.
Pitalica: nakon ulaska privatnog novca vise puta navedenog novca(pravi izvor za sada nejasan) dionica vrijedi:
1) manje
2) jednako
3) vise
4) ne vrijedi nista

Novepeceni dionicari su vjerojatno mislili na brzinu okrenuti 40-50%, no sada mozda postanu dugorocni investitori 🙂
U svakom slucaju svima sretno.


Ja šumom, a ti drumom, investimire, zar ti ne vidiš da više nema kupnje na ovoj dionici?! Na dan vijesti o dokapitalizaciji, netko je, od prvih deset, pomislio da će mu ovdje ići lako navlačenje malih. Kad ono…[emo_beztona]

u tome i jest problem – mislili su da će okrenuti u dan, dva. ali dokap je dobra vijest i zaslužuje rast, gubitak je loša vijest i zaslužuje pad. kao što ne valja omalovasžati gubitke, tako ne treba proglasavati dokap prevarom i laži. to ne može biti kada dokap stoji u službenim ispravama zvečeva

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



prihodi zadnje četiri godine bilježe pad iz godine u godinu
…..

Poznati altruisto, hvala sto ukazujes neupucenom puku na vrijednim i do sada nepoznatim informacijama. Zvecevo kao takvo, trziste unatrag par tjedana/mjeseci vrednovalo oko 70-ak kn, uz povecu nelikvidnost.
Pitalica: nakon ulaska privatnog novca vise puta navedenog novca(pravi izvor za sada nejasan) dionica vrijedi:
1) manje
2) jednako
3) vise
4) ne vrijedi nista

[/quote]

točan odgovor 3)

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@droetker

bez provociranja: objasni kako ovo ne valja a magma valja?

Magma isprinta sto god hoces, a Zvecevo samo cokolade stnaca? [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



@droetker

bez provociranja: objasni kako ovo ne valja a magma valja?

što , droetker reklamira magmu. tko smatra magmu dionicom i tvrtkom, taj nije moj istomišljenik.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Između sebe kupuju dionice i tko uleti ostane bez svog kapitala odnosno umanje mu cijenu na 50 i niže pa ti budi investitor na duže a onda te uhvati panika i depresija pa prodaš za siću da izvućeš svoj minus dok ne izgubiš i to malo što imaš.
Onda ekipa kad vidi da su mali većinom otišli izbace neku vijest i opet zvečevo katapultiraju visoko i pričaju o mikado čokoladama kako su fine. Imaju veću zaradu na dionicama nego zvečevo na čokoladama.


što , droetker reklamira magmu. tko smatra magmu dionicom i tvrtkom, taj nije moj istomišljenik.

to je tako dok ne uđeš u magmu, a onda ćeš doživjeti naglo prosvjetljenje i početi svima objašnjavati kako je to podcijenjen biser [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

titi i kosor
Tko Vam je kriv što niste kupili po 70 i prodali po 160kn. Nisu izbacili neku vijest nego ulaganje 100kn po dionici. Bude Vam Kosor objasnio kako je ulaganje u njegovu Ingru jako pametno, a u Zvečevo jako loše.


dobit/gubitak
2014. -24,43 milijuna samo u prvih šest mjeseci
2013. -13,44 M
2012. -16,77 M
2011. 0,35 M
2010. 0,41 M
2009. 0,30 M
2008. 0,66 M

i što reći na ovo…bolje vam je da šutite, jer svako drukanje je kontraproduktivno

sve je jasno kao dan, uzalud drukeri lažu i navlače forumaše [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



@droetker

bez provociranja: objasni kako ovo ne valja a magma valja?


MGMA sa onim svojim fusch web siteom može printati što želi, ali je pitanje koliko ce se naplatiti i zaraditi…
Ja ak uzmem za kavicu biti ću zadovoljan, ako ne naplatio sam iskustvo, 2% je malo pored PDV-a od 25%.
Sretno svima.

New Report

Close