ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam se gore malo krivo izrazio, lupim po asku ne po bidu…

Ali da se nadovezem na tvoj komentar, koliko Tesco ima trgovina?

Ako su 2. u svijetu onda samo da se stavi 30 čokolada u svaki dućan je već ogromna količina čokolade…ono što hoću reći, ne sumnjam da će oni to pametno odigrati, a cijena će doći na svoje, sad su PSN i privatizacije svima napete, doći ćemo i mi na red…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

2. su u svijetu s tendencijom da postanu prvi i jači od wal-marta. poanta je da je ovaj posao vrijedniji od cijele trž. kapitalizacije zvečeva….a to je samo 1 posao s 1 trg. lancem. kažu da rade na novim poslovnim pregovorima. no, za početak mogli bi dostaviti izvješće ZSE-u da ne budu uvijek zadnji.

...povijest se ponavlja...

Što se mene tiće, ne moraju se žuriti, ja bi vrlo rado kupio koš kojih 1oo-tinjak komada, a bojim se da bi moglo prijeći 100kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ne budi pohlepan. i po 100 kuna je jako povoljno jer kad krene neće stajati ispod 200 kuna, posebno ako gospodin bakić potpomogne svojim nalozima. ovo mu je najzapostavljenija dionica u portfelju,a ima najviše dionica u odnosu na ostale svoje investicije (po omjeru svih dionica naravno).

...povijest se ponavlja...

po koliko je NB ulazio?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

neki tvrde po 200, drugi po 100. tada su bili toliki prometi. lebowski kaže oko stotke, jedan na drugom forumu rekao je oko 200. ne znam i na kraju krajeva to nije bitno jer on ne kupuje radi povrata od 20% nego 200-1000%.

...povijest se ponavlja...

kaj te briga po koliko je on kupio?? meni je bitno po koliko sam ja, mislim da je i tebi tvoj ulaz bitan uz neizostavni vremenski rok. ja sam unutra cca 3 mj i imam vremena čekati! nažalost ne i para za dokupiti.

Ma nije da me briga, samo kad smo se već dotaknuli njega palo mi je to na pamet… Ja sam trenutno sav višak upucao u ovo, sad čekam razvoj na ostalim dionicma da se nađe nekih novaca…

Ono što bi stvarno bilo super kad bi izvukli ZVCV iz ovog gluposg sistema dražbi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ma nije da me briga, samo kad smo se već dotaknuli njega palo mi je to na pamet… Ja sam trenutno sav višak upucao u ovo, sad čekam razvoj na ostalim dionicma da se nađe nekih novaca…

Ono što bi stvarno bilo super kad bi izvukli ZVCV iz ovog gluposg sistema dražbi…

Kada će izvještaj, stvarno su uredni?

Da, čini se sve 5, dapače, s jako puno potencijala, neznam što reći, ukupna kapitalizacija firme je 18 mil kn a potpisala ugovor sa Tescom veći od svoje vlastite kapitalizacije…

Izvještaj nije još svanuo ni na FINI a kamoli na ZSE, ali po zakonu imaju vremena do kraja ovog mjeseca…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Da, čini se sve 5, dapače, s jako puno potencijala, neznam što reći, ukupna kapitalizacija firme je 18 mil kn a potpisala ugovor sa Tescom veći od svoje vlastite kapitalizacije…

Izvještaj nije još svanuo ni na FINI a kamoli na ZSE, ali po zakonu imaju vremena do kraja ovog mjeseca…


Ovaj ugovor s Tescom će imati efekt tek u ovoj godini,a s izvješćem naravno kasne jer vjerojatno opet neće biti bajno


Ono što bi stvarno bilo super kad bi izvukli ZVCV iz ovog gluposg sistema dražbi…

Želja ti se ispunila http://zse.hr/default.aspx?id=32824

New Report

Close