ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je puno očekivanja. Sačekajmo financijsko izvješće, ako budu u plusu mogu samo reći aferim prognozeri.

marin pucar – ima li tko kakav link ili info o čovjeku.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

šanto, pa rekao je predsjednik uprave u intervjuu da će biti minus… valjda sad već zna. 😉
ali je sve posloženo za uspješnije poslovanje na dalje.
osim toga, netko je već rekao da ako su mogli u tesco, mogu bilo gdje.
glavno je pitanje koliko para od te priče ostaje… ok, pogoni će biti zauzeti, imat će što raditi, to je super… ali profitabilnost da li mogu izvući iz te priče.

mislim da ovaj novi čovjek može samo pozitivne pomake donijeti… ako će dobiti odriješene ruke od familije alvir


marin pucar – ima li tko kakav link ili info o čovjeku.

ima.bio je uspješan manager u podravci.

...povijest se ponavlja...


šanto, pa rekao je predsjednik uprave u intervjuu da će biti minus… valjda sad već zna. 😉
ali je sve posloženo za uspješnije poslovanje na dalje.
osim toga, netko je već rekao da ako su mogli u tesco, mogu bilo gdje.
glavno je pitanje koliko para od te priče ostaje… ok, pogoni će biti zauzeti, imat će što raditi, to je super… ali profitabilnost da li mogu izvući iz te priče.

mislim da ovaj novi čovjek može samo pozitivne pomake donijeti… ako će dobiti odriješene ruke od familije alvir

ima on odriješene ruke od alvira, iako će stari alvir i dalje bauljati po hodnicima uprave. ne može čovjek shvatiti da mu to više nije mala firmica nego treba svježu krv. shvatio je to u zadnji čas i doveo čovjeka sa iskustvom.
vidim da je odmah počeo kako treba – transparentno i odmah odgovara hanfi, a sad službeno znamo i da pregovara oko posla s tescom i za područje UK…E to bi tek bio posao stoljeća za zvečevo…Svaka im čast, nisu razočarali. A vidim i kupnja raste iz dana u dan. To je jako dobro. Možda izađe dionica iz posebnog režima trgovanja ako ovako nastavi…

...povijest se ponavlja...

Vaš link …

Valjda je odslužio kaznu u ovoj banana državi.


Vaš link …

Valjda je odslužio kaznu u ovoj banana državi.


To nema veze s njegovim poslovnim angažmanom tj. to je njegova privatna stvar

Ako je sve OK zašto je promet tako mizera ?

system, kupci još promišljaju, a prodavači ne daju… pa to zapravo i nije loše. 😉
ok, ovo jest potencijalni turning point, ali ponavljam – koliko će veliki posao i zaposlenost kapaciteta u konačnici donijeti profitabilnosti, možemo se samo nadati i nagađati.


Vaš link …

Valjda je odslužio kaznu u ovoj banana državi.

čekaj, je li to znači da on na posao dolazi iz zatvora i poslije ide spavati u zatvor. a u međuvremenu vodi firmu. to ima samo u hrv.

znam da to nema veze s njegovim menađerskim sposobnostima – i bedak i doktor mogu sudjelovatu u saobraćajci, ali ipak je aranžmn malo groteskan

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

datumi su stariji i mislim da je bio izvršni direktor dok je bio u zatvoru, a sad je predsjednik uprave kad je valjda odslužio.

nagađam, ali ne sviđa mi se rasprava.

rasprava je više opća, nego zvečevo-specifična. ne sumnjam u njegove menađ sposobnosti, te nikad nitko i nije dovodio u pitanje, ali činjenica da recimo ja ne bih sasvim sigurno dobio takav tretman od suda, a niti, a on je dobio, to me smeta.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close