ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ma nemam pojma, meni je nebitno jeli ušao po 80, 120 ili 250 nego mi je bitno da je ovo jako podcijenjeno i da se firma uspjela održati na konditorskom tržištu usprkos ulasku u EU, a bez da je podbacilo tržište bivše juge (obzirom da imaju tvornicu Lasta u Čapljini koja posluje u CEFTI bez ograničenja).

Ponavljam, previše su zaduženi a i proizvode alkoholna pica na kojima rade gubitke. Nadam se da će plivati iznad vode.
[/quote]

opet ti, a ja ti opet kažem da ti pričaš o sadašnjosti, a ja o budućnosti. dionice kupuješ radi budućnosti. ulaze u tesco. znaš li što je tesco? uskoro ćeš ionako saznati jer ćeš i sam kupovati kroz par godina u tesco-u u svakoj ulici svojeg grada. ja sam ti već rekao da to nije prevelika zaduženost jer se radi o modernizaciji i proširenju pogona. pa nije lova otišla u audije a8 nego u širenje proizvodnje. naravno da će plivati iznad vode, štoviše uskoro će i isplivati iz vode.

...povijest se ponavlja...

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FTesco&ei=4N3GUs3RKIu_ygPOhYHQDQ&usg=AFQjCNHwRHWMXinggsNNmRTKCVGRDtpFKA&bvm=bv.58187178,d.bGQ&cad=rja

Evo ovo je Tesco, drugi najveći trgovac na svijetu, kad Zvec uđe ovdje, ako već i nije, ne treba mu više niti jedan drugi trgovac, Zvec bi mi mogao postati najbolja investicija u životu

OK, ovi prutići će valjda biti nekakav osigurač da imaju što raditi… možda će se i količine s vremenom povećavati… ali treba britancima i ostalima mikado čim prije uvaliti… evo baš jedem s rižom 😉


Tesco, drugi najveći trgovac na svijetu, kad Zvec uđe ovdje, ako već i nije, ne treba mu više niti jedan drugi trgovac, Zvec bi mi mogao postati najbolja investicija u životu

u Tesco je jako teško ući i zadržati se, ali je jako lako izaći,tj. ako vide da je slaba potražnja za novim proizvodom, zažele mu “adio” bez pardona i odmah dolazi novi proizvod na sud kupaca

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

pravnik

pravnici, javite se!
nadam se da vas neće odbiti ovaj pretposljednji zahtjev u profilu kandidata 😉

gobyline, zašto bi pobogu itko mislio da proizvod ne valja. zvečevo je vrlo kvalitetna marka, da ne kažem najkvalitetnija kod nas na tržištu pa će to valjda biti prepoznato i u EU, a što se tiče suda kupaca – siguran sam da će im se jako svidjeti. naravno, glavni argument za kupnju morat će, kao i svuda na žalost, biti cijena, a to je u domeni tesca, a ne zvečeva. siguran sam da će uspjeti, a ako i ne uspiju, meni je bitno da uprava radi značajan iskorak na kakvog se još nitko u RH nije odvažio. eto, to je bitno. način razmišljanja uprave. čak i da ovo ne uspije, upalit će neki drugi posao ,a možda i svi zajedno…

...povijest se ponavlja...


http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FTesco&ei=4N3GUs3RKIu_ygPOhYHQDQ&usg=AFQjCNHwRHWMXinggsNNmRTKCVGRDtpFKA&bvm=bv.58187178,d.bGQ&cad=rja

Evo ovo je Tesco, drugi najveći trgovac na svijetu, kad Zvec uđe ovdje, ako već i nije, ne treba mu više niti jedan drugi trgovac, Zvec bi mi mogao postati najbolja investicija u životu


Dakle kažu u Zvečevu da će proizvoditi čokoladne šapiće za Tesco,ako se ugugla chocolate sticks i dopiše Tesco dobijete ovo: Mikado jeste, ali mislim da nije Zvečevo, ali je indikativno zar ne?



http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FTesco&ei=4N3GUs3RKIu_ygPOhYHQDQ&usg=AFQjCNHwRHWMXinggsNNmRTKCVGRDtpFKA&bvm=bv.58187178,d.bGQ&cad=rja

Evo ovo je Tesco, drugi najveći trgovac na svijetu, kad Zvec uđe ovdje, ako već i nije, ne treba mu više niti jedan drugi trgovac, Zvec bi mi mogao postati najbolja investicija u životu


Dakle kažu u Zvečevu da će proizvoditi čokoladne šapiće za Tesco,ako se ugugla chocolate sticks i dopiše Tesco dobijete ovo: Mikado jeste, ali mislim da nije Zvečevo, ali je indikativno zar ne?

[/quote]

zanimljivo, ali to nema veze sa zvečevom. ovaj mikado postoji već desetljećima, iako mislim da je mikado od zvečeva stariji brend.
i ne kažu da će proizvoditi čokoladne štapiće nego čokoladne prutiće. a to je nešto poput monda pretpostavljam. ovo je velik korak za našu prehrambenu industriju uopće. premalo je to popraćeno u medijima. ovakav iskorak nije napravio još nitko dosad.

...povijest se ponavlja...


ovakav iskorak nije napravio još nitko dosad.

Jel govorimo o suradnji s Tescom? Ako govorimo o tomu, Koestlin je tu suradnju započeo mjesecima prije Zvečeva, a plus što Koes posluje pozitivno, a revizori ne upozoravaju na dubioze u poslovanju.



ovakav iskorak nije napravio još nitko dosad.

Jel govorimo o suradnji s Tescom? Ako govorimo o tomu, Koestlin je tu suradnju započeo mjesecima prije Zvečeva, a plus što Koes posluje pozitivno, a revizori ne upozoravaju na dubioze u poslovanju.
[/quote]

nisam to znao, ali mi je drago jer sam oduvijek preferirao konditore. a o dubiozama ne reci dvaput i ne izazivaj vraga. nikad ne znaš što ti grba sprema iza ugla. tko ovdje nema dubioza u poslovanju? svi muljaju, samo što neki budu otkriveni, drugi ne budu. zvečevu će taj posao jako pomoći, a koestlinu očito već pomaže. ne brini stari, kod mene je koestlin također na piku.

...povijest se ponavlja...

Evo iz zadnjeg izvješča, ovo je definitivno od velike pomoći:



ovakav iskorak nije napravio još nitko dosad.

Jel govorimo o suradnji s Tescom? Ako govorimo o tomu, Koestlin je tu suradnju započeo mjesecima prije Zvečeva, a plus što Koes posluje pozitivno, a revizori ne upozoravaju na dubioze u poslovanju.
[/quote]
Kolega ja nigdje ne vidim na netu sa ćim je KOES ušao u Tesco i da li je ušao ili tek treba. KOES je sasvim ok, ali kažem ne vidim informaciju

New Report

Close